Spojte se s námi


Fortuna liga

Brno prohrálo se sparťany s věkovým průměrem 20,2 let. Tým Zbrojovky se trápí hlavně výsledkově

Zápas, ve kterém se měla Zbrojovka Brno konečně chytit a poprvé na jaře vyhrát. Přijel okleštěný kádr sparťanského béčka, i tak ale třikrát udeřil a překvapivě zvítězil 3:2. Na Brno se tak opět válí intenzivní kritika.

Publikováno

dne

Zápas, ve kterém se měla Zbrojovka Brno konečně chytit a poprvé na jaře vyhrát. Přijel okleštěný kádr sparťanského béčka, i tak ale třikrát udeřil a překvapivě zvítězil 3:2. Na Brno se tak opět válí intenzivní kritika.

„Do Brna jsme jeli se čtyřmi náhradníky a věkovým průměrem 20,2 let. Podali jsme neskutečný výkon.“ Tak komentoval vítězství sparťanské benfiky asistent trenéra Tim Sparv. A pravdou je, že úzký kádr byl znát.

Letenští těžili z dobrého startu, první dva góly vstřelili v úvodním poločase, po výměně stran pak čelili poměrně velkému tlaku Brna. Než ale favorit vstřelil druhý gól, Sparta stihla z ojedinělé šance dát svou třetí branku.

Výsledek horší než výkon

I největší ofenzivní hrozba Brna Jakub Řezníček na tiskové konferenci zmínil, že Brno potřebuje jakkoliv prolomit čekání na výhru. Na hráčích je tlak kvůli velké kvalitě kádru, důvodem jsou i nejasnosti v budoucnosti majetkové struktury klubu.

Ani fanoušci Zbrojovky nebyli většinově naštvaní z výkonu, jakožto spíše z výsledku. „Ukřižování Zbrojovky na Velký pátek v přímém přenosu,“ komentoval vtipně pod facebookovým příspěvkem Zbrojovky uživatel František.

Už jedině přes baráž

S ohledem na výhru Dukly na půdě Jihlavy ztrácí Zbrojovka na první místo již 13 bodů. To se deset kol před koncem soutěže jeví jako neřešitelná situace, pět bodů na baráž je ještě hratelné manko, zvláště když ani Vyškov nevyhrává.

Brno každopádně musí vyhrávat, o druhé a třetí místo usiluje i Táborsko, které chystá rekonstrukci stadionu. Dále se o ně tradičně pokusí Příbram, Vlašim a také Opava, která je v semifinále MOL Cupu.

Zdroj: ČT Sport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.