Spojte se s námi


Fortuna liga

Brankářské tápání v Boleslavi by měl vyřešit Jaromír Blažek

Publikováno

dne

Někdejší dlouholetý brankář pražské Sparty, nahradí Jiřího Malíka ve funkci boleslavského trenéra brankářů. Boleslav byla před sezonou pasována do role týmu bojujícího o poháry, po podzimní části ale na čtvrtou příčku zaručující předkolo Evropské ligy ztrácí propastných 13 bodů.

Jedním z důvodů jsou problémy v defenzivě. Tu má mladoboleslavský klub třetí nejhorší v celé lize, v šestnácti zápasech inkasoval už devětadvacetkrát. Horší jsou pouze celky na sestupových pozicích, Baník a jihlavská Vysočina.

Na podzim Boleslav nemohla najít stálou jedničku, v brance se vystřídali hned čtyři brankáři Jakub Diviš, Luďek Vejmola, Kamran Agajev a mladý Martin Jedlička. Diviš ještě o prázdninách odešel do Teplic a střídající se duo Vejmola – Agajev nepřesvědčilo. S azerbajdžánským reprezentantem Agajevem klub kvůli nepřesvědčivým výkonům dokonce rozvázal smlouvu.

Tápání v boleslavské brance by tak měl od ledna začít řešit bývalý reprezentant Jaromír Blažek. Ten nabídku z města automobilů přijal i když v současnosti působí jako marketingový ředitel ve futsalové Spartě.

„Dostal jsem nabídku a nabídky z první ligy se neodmítají. Ta práce mě baví, vždy jsem ji chtěl dělat. Jsem za to rád,“ potvrdil Blažek své rozhodnutí.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.