Spojte se s námi


Fortuna liga

Bořil při děkovačce nakopl sparťanský praporek. Sektor hostí se upřímně bavil

Nedělnímu derby pražských „S“ jako by vedle gólů chyběly i emoce. Tradičně horkokrevní Jan Bořil s Ladislavem Krejčím se po středečním utkání uklidnili, kapitán sešívaných každopádně úřadoval po závěrečném hvizdu.

Publikováno

dne

Nedělnímu derby pražských „S“ jako by vedle gólů chyběly i emoce. Tradičně horkokrevní Jan Bořil s Ladislavem Krejčím se po středečním utkání uklidnili, kapitán sešívaných každopádně úřadoval po závěrečném hvizdu.

Nasazení Jana Bořila na levou stranu již před zápasem vysvětlil Jindřich Trpišovský. Levý bek Malick Diouf nebyl po pohárovém derby stoprocentně fyzicky připravený a Conrada Wallema nepustilo na hřiště zranění.

Bořil tentokrát nebyl středem pozornosti jako v posledních derby utkáních. Odehrál ho celé a dokonce bez žluté karty, po emoční stránce se držel a podal defenzivně slušný výkon. Pouze jednou mu utekl krajní bek Angelo Preciado.

Preciadův klíčový moment přišel pár minut před koncem, kdy viděl červenou kartu. U vlastní brány ho fauloval právě Bořil, ekvádorský bek se na zemi ohnal a kopačkou trefil Bořila do nohy. Hlavní sudí tasil žlutou kartu až po zhlédnutí opakovaného záběru.

Emoce až po zápase

Slavia krátkou výhodu jednoho muže nedokázala využít a kapitán sešívaných utkání dohrál bez větších strkanic. Emoce v něm ale zůstaly, což se ukázalo na pozápasové děkovačce, kdy na Bořila z tribun létaly různé předměty.

Bořil reagoval nejprve tím, že hodil jeden z předmětů zpět, poté nakopl rohový praporek.

Uklidněný bizon

Jinak ale Bořil utkání z pohledu disciplíny zvládl, na rozdíl od středečního derby, kdy mohl být vyloučen v první minutě po příchodu na hřiště za strčení do rozhodčího. Dostal ale pouze žlutou a díky tomu mohl na Letné nastoupit.

Zdroj: Fortuna liga, Instagram

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.