Spojte se s námi


Chance Liga

Bohemians zahájili přípravu na nový ročník Fortuna ligy i 2. předkolo Evropské konferenční ligy

Přípravu na nový ročník Fortuna ligy zahájil i čtvrtý klub loňské sezony Bohemians Praha 1905. Hráči nejdříve absolvovali kondiční testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu a posléze se již sešli ve svém tréninkovém prostoru v Uhříněvsi.

Publikováno

dne

Přípravu na nový ročník Fortuna ligy zahájil i čtvrtý klub loňské sezony Bohemians Praha 1905. Hráči nejdříve absolvovali kondiční testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu a posléze se již sešli ve svém tréninkovém prostoru v Uhříněvsi.

Klokany po velice úspěšné sezoně čeká nejen domácí liga, ale i 2. předkolo Evropské konferenční ligy. V něm se hráči zelenobílých utkají s norským mistrem FK Bodo/Glimt.

Utkání se uskuteční  27. července v Norsku a posléze 3. srpna na pražské Letné. V nové etapě klubu bude moci trenér Jaroslav Veselý počítat i s posilami Robertem Hrubým a Matějem Hybšem.

Na prvním tréninku byli k dispozici Pavel Osmančík s Denisem Valou, kteří za sebou mají úspěšná angažmá ve druhé nejvyšší soutěži.

Po příjemných reprezentačních povinnostech se připojí Jan Matoušek. V Bohemians pokračuje také Michal Beran, který hostoval v klubu ze Slavie. Jeho budoucnost se bude řešit v následujících dnech.

I v další sezoně pak povede tým svými zkušenostmi dvaačtyřicetiletý Josef Jindřišek. Pouze na hostování byl u klokanů i šikovný útočník Václav Drchal.

Ten se nakonec rozhodl přijmout nabídku Miroslava Pelty a střílet góly v Jablonci. Smlouva skončila i Janovi Morávkovi, který toho na jaře příliš mnoho neodehrál. V dalším jednání je působení brankáře Martina Jedličky.

Na prvním tréninku se sešli:

Brankáři: Roman Valeš, Lukáš Soukup

Obránci: Jan Shejbal, Matěj Hybš, Adam Kadlec, Martin Dostál, Denis Vala, Daniel Köstl, Lukáš Hůlka, Antonín Křapka

Záložníci: Michal Beran, Martin Hála, Robert Hrubý, Adam Jánoš, Josef Jindřišek, Jan Kovařík

Útočníci: Ladislav Mužík, Tomáš Necid, Pavel Osmančík, Erik Prekop, David Puškáč

Prvních 5 kol v podzimní části Fortuna ligy:

1. kolo: Pardubice – Bohemians

2. kolo: Bohemians – Teplice

3. kolo: Liberec – Bohemians

4. kolo: Bohemians – Slovácko

5. kolo: České Budějovice- Bohemians

Zdroj: Bohemians Praha 1905

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.