Spojte se s námi

Fortuna liga

Bohemians mají nového hlavního partnera

Zveřejněno

dne

Ačkoliv se nejedná o posilu do hráčského kádru, jedná se o dost značné posílení. Fotbalisté Bohemians 1905 mají dalšího hlavního partnera. Čtveřici Adidas, Lion sport, Fortunu a Krušovice od úterý doplnila i společnost ŽOS Trnava, jejímž předsedou představenstva je Vladimír Poór.

Majitel Bohemians 1905 Dariusz Jakubowicz má další důvod k úsměvu. Zdroj: Bohemians.cz

O vstupu slovenského podnikatele do vršovického klubu se spekulovalo od chvíle, kdy se Poór rozhodl ukončit své působení ve slovenské Trnavě. Nakonec se s majitelem Bohemians 1905 Dariuszem Jakubowiczem domluvil.

„S Vladimírem se znám skoro 20 let. Po dlouhé době jsme se setkali těšně před Vánoci a domluvili se na docela zajímavé sponzorské smlouvě na rok, která souvisí s jeho akvizicemi směrem k České republice,“ vysvětlil Poórův vstup do klubu Jakubowicz. Smlouva o sponzoringu vstoupila v platnost 1. ledna 2019.

Logo ŽOS Trnavy, a. s.

ŽOS Trnava, a. s., realizuje opravy nákladních i osobních vlakových vozů. Realizuje také novostavby, opravy a modernizace pro potřeby ZSSK Cargo. Společnost tak rozšířila kvarteto hlavních sponzorů (Adidas, Lion sport, Fortunu a Krušovice). Generálním partnerem zůstávají Barvy a Laky Hostivař.

Reklama
Klikněte pro komentář

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Ruik Football Talk

Reklama