Spojte se s námi


Fotbal

Bohemians 1905 vs. Bodo/Glimt: Preview a tipy na sázení

Bohemians 1905 je v pohárové Evropě po 36 letech. Výsledek prvního zápasu jí nedává úplně naděje na postup, ale i tak se Klokani nevzdají a budou chtít předvést fanouškům co nejlepší výkon.

Publikováno

dne

Bohemians 1905 je v pohárové Evropě po 36 letech. Výsledek prvního zápasu jí nedává úplně naděje na postup, ale i tak se Klokani nevzdají a budou chtít předvést fanouškům co nejlepší výkon.

Bohemians prošli do předkola Konferenční ligy díky skvělé minulé sezóně, kterou završili na čtvrté příčce Fortuna ligy. Los k nim ale moc milosrdný nebyl, jelikož jim přidělil tým Bodo/Glimt.

Norský celek si začíná dělat jméno v posledních letech. Před dvěma lety se dostal do povědomí širší veřejnosti, když vypráskal doma Mourinhův AS Řím 6:1.

Bohemians na umělé trávě v Norsku začali poměrně bojácně, respekt ze silného soupeře byl znát. I tak ale mohl poslat Matoušek Klokany do vedení, samostatný únik ale neproměnil. Těsně před poločasem tak otevřel skóre Gronbaek, po změně stran se navíc prosadil Pellegrino a bylo to o dva góly.

V tu chvíli ale Bohemka ztratila ostych a začala také vystrkovat růžky. Hála pumelicí nastřelil břevno, přímo před brankářem se objevil Kovařík, ale neproměnil.

Bohemians tak v nastavení uzavřel Espejord, který vstřelil třetí gól zápasu, který už byl nejspíš zlomový. Pokud by byl stav jen o dva góly, mohla by Bohemka doma vstřelit gól a s pomocí diváků už by jí stačil jen jeden k prodloužení, takhle už to bude mít velice těžké.

Na Letnou, kde Klokani hostují kvůli nezpůsobilému stadionu, přijdou Bohemians podpořit tisíce fanoušků. V zájmu svěřenců Jaroslava Veselého jistě bude, aby svým věrným příznivcům ukázali ofenzivní fotbal a vstřelili nějaký ten gól.

A to by právě mohlo vést k ofenzivní hře na obou stranách, protože i Bodo/Glimt je známé tím, že vyznává útočný styl hry.

Zdroj: Bohemians 1905

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.