Spojte se s námi


Chance Liga

Blíží se velká rána v českém fotbale! Tradiční klub může získat nového majitele, jde o jednoho z nejbohatších Čechů

Tradiční klub z východu Čech vyhlíží nového majitele, který by jako jeden z nejbohatších Čechů mohl pomoci k lepšímu umístění v tabulce. Blíží se tak velká rána, která může přepsat ligové pořádky.

Publikováno

dne

Tradiční klub z východu Čech vyhlíží nového majitele, který by jako jeden z nejbohatších Čechů mohl pomoci k lepšímu umístění v tabulce. Blíží se tak velká rána, která může přepsat ligové pořádky.

Pro nové hráče 200 Kč zdarma

K tomu vstupní bonus až 2 000 Kč

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
  • O vstup do Hradce Králové má zájem Ondřej Tomek
  • Jeden z nejbohatších Čechů jedná také s Ivo Ulichem
  • Vstupem do Hradce se mohou přepsat ligové pořádky

Dlouhá léta to bylo trápení. Tradiční východočeský celek pendloval mezi první a druhou ligou, hrál na starém a nevyhovujícím stadionu a fanoušci neměli naději na rychlé zlepšení poměrů. V létě roku 2024 je Hradec Králové v úplně jiné situaci.

Zanedlouho odstartují Votroci už čtvrtou po sobě jdoucí sezonu v nejvyšší soutěži a vždy hráli v klidném středu tabulky. Navíc nastupují na jedné z nejkrásnějších arén v republice před skvělými fanoušky. A teď to vypadá, že přijde i nový silný majitel.

Podle informací novináře Jiřího Fejgla z Deníku Sport se o vstup do fotbalu v krajském městě zajímá jeden z nejbohatších Čechů. Jedná se o zakladatele známého portálu Centrum a investora Ondřeje Tomka. Svůj záměr navíc údajně řeší s Ivo Ulichem.

Spojení Tomek a Ulich může přepsat ligovou tabulku

Bývalý hráč Votroků, Slavie či bundesligového Mönchengladbachu se o hradecký fotbal zajímá dlouhodobě a s koupí místního klubu byl už častokrát spojován. Případnou spoluprací s Tomkem se vytvoří tuze silná dvojice.

Ulich za sebou totiž má velmi úspěšnou firmu na kliky a dveřní kování působící ve východočeské Dobrušce. Tomek je potom podle časopisu Forbes v žebříčku českých boháčů na šestadvacátém místě. Jeho majetek má hodnotu 17,2 miliardy korun.

Pokud se celá záležitost uskuteční, Votroci mohou rázem přepsat ligovou tabulku. Na silnou dvojici pražský „S“ to asi stačit nebude, ale s rozumnými investicemi se Hradec může klidně zařadit do nejlepší šestky ligového pelotonu.

Majitel jednoho ligového titulu (1960) a stejného počtu pohárových vítězství (1995) by byl na čele Chance ligy vítaným osvěžením. S takovou finanční silou v zádech a krásným stadionem k tomu by se Pilařovi a spol. hrálo mnohem lépe.

Zdroj: FC Hradec Králové, isport.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.