Spojte se s námi


Fotbal

Bizár na Slovensku! Tým sice senzačně zachránil, ale pokračovat nebude. Místo Františka Straky vede přípravu Michalovců sportovní ředitel

Zavání to nevděkem. Přestože František Straka zkompletoval téměř nesplnitelnou misi a senzačně zachránil Michalovce v první lize, na východě Slovenska pokračovat nebude. Je to bizár, místo Čecha vede přípravu sportovní ředitel.

Publikováno

dne

Zavání to nevděkem. Přestože František Straka zkompletoval téměř nesplnitelnou misi a senzačně zachránil Michalovce v první lize, na východě Slovenska pokračovat nebude. Je to bizár, místo Čecha vede přípravu sportovní ředitel.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Přebral tým, který nevyhrál dlouhých 287 dní a dokázal ho v baráži proti Petržalce zachránit v nejvyšší slovenské soutěži. Specialista na záchranářské boje, šestašedesátiletý František Straka, byl měl ale podle nejnovějších informací na lavičce Michalovců skončit.

„Jelikož nadále probíhají intenzivní jednání o změnách ve struktuře klubu a stále není dořešena otázka hlavního kouče, tréninkový proces aktuálně vedu já. Věřím, že brzy vyřešíme i složení realizačního týmu,“ cituje web klubu slova sportovního ředitele Vladimíra Rusnáka.

Všechno tak nasvědčuje tomu, že bývalý kouč Sparty nebo české reprezentace na východě Slovenska své angažmá skončí. Vzhledem k tomu, jak cenné služby Zemplínu odvedl, to není zrovna pěkné rozloučení.

Novým koučem Michalovců má být Jarábek

„Jestli tady zůstanu, hráče to bude strašně moc bolet. Teprve o mé budoucnosti budeme mluvit. Dáme v klidu pivíčko, tataráček, uvolníme se a popovídáme si o plánech,“ cituje portál inFotbal.cz Strakova slova po konci sezony.

„Měl by skončit, nahradit ho může bývalý trenér Karviné Juraj Jarábek,“ píše účet Futbalové Zákulisie na sociální síti X. Jak to vypadá, vedení Michalovců se Strakou počítalo pouze na záchranářské boje, ale na koncepční práce od začátku sezony si najme Juraje Jarábka.

Jedenašedesátiletý Jarábek naposledy vedl Karvinou. Bývalý hráč Banské Bystrice trénoval třeba Zlaté Moravce, které v uplynulém ročníku ze slovenské Niké ligy sestoupily. Má zkušenosti také z gruzínského Dinama Tbilisi.

Pokud skutečně už nebude Straka na lavičce Michalovců pokračovat, zůstane volný pro jiná angažmá. Už dříve se spekulovalo o možnosti trénování národního týmu západoafrické Gambie.

Zdroj: Zemplín Michalovce, inFotbal.cz, X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.