Spojte se s námi


Fotbal

Birmančevič: Zápas s Dánskem? Jsme si vědomi naší odpovědnosti, vyhrajeme. Neexistuje hráč, který by nevěřil postupu

Srbsko zatím na EURU nezáří. Po porážce s Anglií dokázalo se Slovinskem pouze bodovat a v posledním utkání s Dánskem potřebuje zvítězit. Křídelník Veljko Birmančevič burcuje svůj tým a věří postupu do další fáze.

Publikováno

dne

Srbsko zatím na EURU nezáří. Po porážce s Anglií dokázalo se Slovinskem pouze bodovat a v posledním utkání s Dánskem potřebuje zvítězit. Křídelník Veljko Birmančevič burcuje svůj tým a věří postupu do další fáze.

Srbsko byli mnohými fanoušky pasováno na černého koně mistrovství Evropy. Tým ale zatím nepodává takové výkony, aby si přezdívku zasloužil a nyní je kousek od vyřazení.

Srbové v úvodním zápase padli s Anglií a ve druhém remizovali se Slovinskem, přičemž gól vstřelili až v nastavení a připravili tak soupeře o jistotu postupu.

Nyní je před Srby poslední soupeř ve skupině a bude jím neméně silné Dánsko. To má na svém kontě dva body a teoreticky mu může stačit remíza, tedy alespoň v případě, že Slovinsko neporazí Anglii.

Birmančevič o utkání s Dánskem

„Všichni jsme připraveni vydat ze sebe 100 procent. Z úvodních dvou zápasů jsme se hodně poučili, odevzdáme vše pro Srbsko a pro fanoušky, kteří nás přijeli podpořit,“ řekl před utkáním Veljko Birmančevič.

Srbský křídelník ve službách pražské Sparty zažil životní sezonu a díky tomu si může EURO užívat přímo v jeho dění, i když zatím dostává šance z lavičky. To mu ale nevadí a věří, že jeho tým postoupí.

„Nemyslím si, že existuje hráč, který by si nemyslel, že postoupíme. Proti Slovinsku to mohlo být 2:0 nebo 3:0. Teď musíme ukázat náš charakter, ale protože vím, jaký jsme tým, věřím, že to dokážeme,“ dodal.

„Myslím, že nejdůležitější ve fotbale je, aby se každý hráč postavil před zrcadlo a řekl: Ty jsi nejdůležitější. Až to uděláme, pak se dočkáme výsledku.

Odpovědnost je nutná, nemůžete se spoléhat na někoho jiného. Jsme si vědomi naší odpovědnosti, vyhrajeme,“ zakončil fotbalista Sparty.

Zdroj: Livesport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.