Spojte se s námi


Liga mistrů

Benfica se svým letošním vystoupením v LM zapsala do historie

Publikováno

dne

Každý, kdo sledoval zápasy v základních skupinách LM, si jistě všiml, že snad největším herním i výsledkovým propadákem byla Benfica Lisabon.

Benfica měla vcelku hratelnou skupinu – Manchester United, Basilej, CSKA Moskva. Čekalo se, že Benfica nějaké body získá a překvapením by nebyl ani její postup do vyřazovací fáze. Benfica však ve všech šesti zápasech propadla a nezískala tak ani bod.

O postupu tedy není žádná řeč, ale k bezbodovému stavu se přidal ještě jedna velmi negativní statistika – Benfica vstřelila v průběhu celé skupiny jen jeden jediný gól.

Těmito špatnými výkony se Benfica nesmazatelným černým písmem zapsala do historie portugalského fotbalu jako nejhorší tým v LM. Alespoň že v lize to není taková bída – Benfica je na třetím místě a na vedoucí Porto a druhý Sporting ztrácí shodně tři body.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.