Spojte se s námi


Publikováno

dne

Dlouhých 14 zápasů čekal nováček z Beneventa na svůj první bod v Serii A. Dočkal se až dnes, v 15. kole a proti soupeři, kde by se to příliš nečekalo. O způsobu zisku bodu se bude v následujících dnech ještě hodně mluvit.

Benevento dnes hostilo AC Milán. Před zápasem vše nasvědčovalo snadné výhře hostujícího celku. Největším argumentem byla premiéra nového kouče G. Gattusa a s tím spojená maximální motivace hráčů. AC Milán se sice ujalo vedení v 38. minutě, kdy se trefil Bonaventura, Benevento však po poločase zásluhou Puscase vyrovnalo.

AC Milán měl ze hry více, což následně potvrdil Kalinič, který svým gólem z 58. minuty strhnul vedení opět na stranu Milána. Když se pak v 75. minutě vykartoval hostující Romagnoli, bylo jasné, že úkolem hostí bude vedení uhájit.

Už se zdálo, že AC Milán si i v 10ti mužích odveze z Beneventa tři body. V 95. minutě zahrávalo Benevento volný přímý kop a do vápna si udělal výlet i domácí brankář Brignoli. Brignoli si našel správnou pozici a skoro až „tygřím skokem“ hlavičkoval na bránu. Míč zapadl k tyči a domácí mohli slavit. Pro golmana Brignoliho je situace o to pikantnější, že ještě poměrně nedávno byl v Beneventu dvojkou. Dnes se stal hrdinou.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.