Belgická liga je tisíckrát lepší než česká. Dokonce i izraelská, vysmívá se Mandjeck. Co tomu předcházelo?

Georges Mandjeck, bývalý hráč pražské Sparty, neunesl spory s českými fanoušky na twitteru a snažil se je shodit úrovní české ligy. Co ovšem celému sporu předcházelo?

Zdroj: sparta.cz

Kamerunský fotbalista zmínil rasismus na českých stadionech. Dle něj byly často slyšet opičí skřeky na hráče tmavé pleti. To mu nemůže nikdo vyčítat.

Rasistické pokřiky totiž skutečně přetrvávají a vypadá to jako nekonečný boj. Někteří diskutující chtěli Mandjeckův názor vyvrátit tím, že mu poslali gif opice.

Jak vyspělé. To bývalého fotbalistu naštvalo a začal se ohánět úrovní české ligy. “Belgická liga je tisíckrát lepší než ta vaše,” napsal na twitter.

Následně se snažil českou ligu pošpinit tím, že ukázal prohru Slavie s Beer Shevou v prvním utkání skupinové fáze Evropské ligy.

“Dokonce i izraelské liga je lepší,” provokoval diskutující. Další výsledky mu asi příliš do karet nehrály. Slavia zbytek zápasů vyhrála, porazila i francouzské Nice a německý Leverkusen.

Je díky tomu česká liga lepší než německá či francouzská? Kamerunský záložník či stoper přestřelil. Ohledně rasismu ovšem pravdu má. Mnozí to jen nechtějí slyšet.

Zdroj: Twitter @GeorgesMandjeck

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Tak proč ten nekopa nešel do Belgie hned když je ta naše liga tak hrozná???I když za ty prachy leštit lavičku …on to asi žádný Einstein nebude na rozdíl od jeho agenta.

 2. To je hrozný blbeček ten Mandjeck. Být českou fotbalovou federací, už bych se začal bránit… Uráží slušné lidi, co fotbal podporují a sám nic u nás nedokázal… Ale brát peníze se mu líbilo… Může se odstěhovat zpátky do Afriky, tam mu bude pěkně… Když běloch urazí černocha, tak je to rasismus. Co je to obráceně ???

 3. Beer Sheva – Slavia 3:1 (izraelská liga je lepší než česká)
  Liberec – Gent 1:0
  Gent – Liberec 1:2
  (Česká liga je tedy lepší než belgická)
  Slavia – Beer Sheva 3:0 (Tak teď už nerozumím ničemu)

 4. Co se týče kvality lig, tak v žádném případě nepřestřelil!!! Co si jinak myslet o “pralese”, kde tým za celý zápas nevystřelí na bránu?
  Proč jsme k těm našim napomádovaným, pokérovaným nekopům tak málo kritičtí?
  Ano, mějte prachy, ale na place to bude fičet. Nedaří se? I to se stane, ale jezdi po zadku!!!
  Nemávej rukama, nekruť hlavou, jen makej!!!

 5. Jakou má souvislost neumění českých fotbalistů s pitomostmi Mandjecka?Ten neuměl ani pořádně kopnout do míče a byl rád,že si nezlámal hnáty o ty lajny kolem hřiště.Je úsměvné,když hloupý hráč,který se uchytil až v předposledním týmu belgické liga,chce někoho kritizovat.Právě ti černí rasisté udržují rasismus při životě,protože z toho mají výhody.Jsou podporováni senilními dědky a zkorumpovanými bafuňáři z mezinárodního vedení fotbalu.Až se černí přestanou ohánět rasismem po každé,když se něco děje,co se jim nelíbí,pak zmizí i rasismus.Ale to nemohou osoby s nízkým IQ nikdy pochopit.

 6. Problém tohoto a mnoha jiných fotbalistů je Sparta, ne český fotbal. Na příslušnost ke Spartě doplatil Kadlec, bohužel asi doplatí Hložek, a to jsou hráči, kteří mohli držet na vysoké evropské úrovni český fotbal.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Případ Kuchta: Zahodil dvě obrovské šance, ale nakonec je proměnil. Našla Slavia konečně svého útočníka č.1?

Před sezónou nikdo příliš nechápal, proč si Slavia stahuje Jana Kuchtu zpět do Edenu. V útoku měla Musu, Tecla a Júsufa, na co tedy další útočník? Jindřich Trpišovský ale znovu ukázal, že ví, co dělá.

Baník Ostrava vs. Sparta Praha: Preview a tipy na sázení

Fortuna liga se po krátké zimní přestávce vrátila zpět na televizní obrazovky. Šlágrem prvního jarního kola bude bezpochyby souboj mezi Baníkem a Spartou.

Když končí velikán aneb Bohatá kariéra Wayna Rooneyho

Kapitán, šampion, srdcař a velký bojovník. Wayne Rooney včerejším dnem ukončil svou bohatou fotbalovou kariéru. Do srdcí fanoušků se zapsal hned několika způsoby.