Spojte se s námi


Fortuna liga

Belgická liga je tisíckrát lepší než česká. Dokonce i izraelská, vysmívá se Mandjeck. Co tomu předcházelo?

Georges Mandjeck, bývalý hráč pražské Sparty, neunesl spory s českými fanoušky na twitteru a snažil se je shodit úrovní české ligy. Co ovšem celému sporu předcházelo?

Publikováno

dne

Georges Mandjeck, bývalý hráč pražské Sparty, neunesl spory s českými fanoušky na twitteru a snažil se je shodit úrovní české ligy. Co ovšem celému sporu předcházelo?

Zdroj: sparta.cz

Kamerunský fotbalista zmínil rasismus na českých stadionech. Dle něj byly často slyšet opičí skřeky na hráče tmavé pleti. To mu nemůže nikdo vyčítat.

Rasistické pokřiky totiž skutečně přetrvávají a vypadá to jako nekonečný boj. Někteří diskutující chtěli Mandjeckův názor vyvrátit tím, že mu poslali gif opice.

Jak vyspělé. To bývalého fotbalistu naštvalo a začal se ohánět úrovní české ligy. „Belgická liga je tisíckrát lepší než ta vaše,“ napsal na twitter.

Následně se snažil českou ligu pošpinit tím, že ukázal prohru Slavie s Beer Shevou v prvním utkání skupinové fáze Evropské ligy.

„Dokonce i izraelské liga je lepší,“ provokoval diskutující. Další výsledky mu asi příliš do karet nehrály. Slavia zbytek zápasů vyhrála, porazila i francouzské Nice a německý Leverkusen.

Je díky tomu česká liga lepší než německá či francouzská? Kamerunský záložník či stoper přestřelil. Ohledně rasismu ovšem pravdu má. Mnozí to jen nechtějí slyšet.

Zdroj: Twitter @GeorgesMandjeck

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.