Spojte se s námi


MLS

Beckham oznámil, že zakládá klub v MLS: Podpora fanoušků je klíčová

Publikováno

dne

Novým účastníkem americké fotbalové ligy Major League Soccer (MLS) bude Miami. V pondělí to potvrdila skupina investorů vedená bývalým hráčem Davidem Beckhamem. Informovala AP.

Nový klub by se měl připojit do ligy v roce 2020. Informaci potvrdilo na Twitteru už i vedení MLS. Beckham, který skončil s profesionálním fotbalem v roce 2013, řekl místním fanouškům na městském stadionu Arsht Centre, že Miami je městem snů a má hodně skvělých fanoušků.

Bývalý hráč Los Angeles Galaxy prozradil, že jednání byla náročné a začali už v únoru 2014. Klub by měl hrát v aréně Miami Overtown s kapacitou 25.000 diváků.

Nový tým ještě nemá oficiální jméno ani barvy, ale Beckham vyzval fanoušky, aby pomohli při formování identity nového klubu. „Naše podpora od fanoušků bude klíčová. To je to, na čem bude náš klub postaven. Budeme dělat a budovat klub, na který byste mohli být hrdí,“ řekl Beckham.

Jeden klub z Miami už v MLS působil, Miami Fusion byl založen v roce 1997, ale v roce 2001 zanikl.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.