Spojte se s námi


Bundesliga

Bayern Mnichov přišel na dva měsíce o zraněného Francka Ribéryho

Publikováno

dne

Reprezentační pauza přišla pro Bayern Mnichov jako dar z nebes, jelikož celý tým se po vyhazovu trenéra Carla Ancelottiho potřebuje oklepat, najít nového kouče a opět se dostat do herní pohody.

Ovšem jedna špatná zpráva stíhá druhou a dnes lékaři německého mistra potvrdili, že křídelník Franck Ribéry si natrhl postranní vaz v levém koleni a čeká ho dlouhá pauza. Je velmi pravděpodobné, že 34letý Francouz se vrátí zpět do hry až v novém roce.

 

Franck Ribéry letos odehrál celkově 9 zápasů, ve kterých si připsal pouze jeden gól a jednu asistenci. Byl to také jeden z největších odpůrců trenéra Carla Ancelottiho, jenž byl minulý týden vyhozen a to především kvůli velké nelibosti dlouholetých opor Bayernu.

O novém trenérovi, který převezme mnichovský celek se zatím pouze diskutuje. V médiích padají hlavně dvě jména Julian Nagelsmann a Thomas Tuchel.

Legenda Bayernu Mnichov Lothar Matthaus se v rozhovoru pro Sky Sports vyjádřil, že právě teprve 30letý trenér Hoffenheimu je jejich cílem číslo jedna.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.