Spojte se s námi


La Liga

Barcelona i po Coutinhovi chce přivést dalšího velkého hráče

Publikováno

dne

Není tomu tak dlouho, co Barcelona udělala třetí největší nákup ve fotbalové historii přestupů. V letním přestupovém období bude chtít přivést dalšího skvělého hráče a dokonce ze stejné soutěže. Jak už někteří poznají, jde o Antoineho Griezmanna. V tomto článku si popíšeme příčiny i možné důsledky tohoto dalšího možného přestupu. 

Barcelona přivedla v posledním období spoustu hráčů. V tomto přestupovém období koupili Coutinha a Yerryho Minu. Brazilec si stále nevybral číslo dresu a tak se rozvíjejí možné spekulace. Philippe čekal na sedmičku po Ardovi, který odešel na hostování do Basaksehiru, jenže i po tomto odchodu to vypadá, že ji nedostane. Barcelona totiž bude chtít v létě přivést Tondu Griezmanna z Atlética Madrid, který se již dlouhodobě nebrání přestupu a právě se sedmičkou hraje tento francouzský fotbalista celou svou kariéru.

Mnoho lidí si myslí, že jsem blázen, jenže je plno indícií, které mluví ve prospěch přestupu do jiného klubu. O Neymarovi také všichni pochybovali a nakonec skončil v Paříži, kde je velice nešťastný. Griezmann minulé jaro řekl, že chce odejít do Man United, jenže Atlético dostalo stopku na přestupy. Antoine byl ale férový a slíbil klubu, že ještě rok počká.

Management velkoklubu již zajistil posilu, když v lednu mohli poslat na zelený pažit Vitola a hlavně Diega Costu. V tuto dobu má dělnický klub z hlavního města Španělska spoustu útočníků. Do základní sestavy patří jak Costa, tak i Griezmann. Navíc na lavičce sedí Kevin Gameiro a Fernando Torres, takže dva skvělí hráči, kteří mají na základ. Podle mého nebude Atlético nijak bránit Griezmannovi, pokud bude chtít vážně odejít. Stále opakuji, že nic není dohodnuté! Bavíme se zde pouze o spekulacích a důsledcích.

Madridský celek tak má o náhradu postaráno. Navíc dostane určitě spoustu peněz, které může použít na další hráče. To Barcelona by měla v útoku Suáreze, Messiho, Dembélého, Coutinha a Griezmanna. Docela síla, jenže maximálně čtyři můžou hrát v základu a to už bude až moc útočné. Jediný Messi má zaručené místo v sestavě, ostatní by museli bojovat.

Coutinho zřejmě vyhraje post levého křídla a o hrotového útočníka se strhne boj mezi Suárezem a Griezmanne. Oba jsou neskutečně kvalitní, jenže jeden z nich vždy bude sedět, protože jsou typologicky stejní hráči, nejlépe hrají na hrotu, ne na křídle. Tady by byl obrovský problém, který by mohl vyústit v některé odchody nebo hádkám v kabině.

Další útoční hráči v pořadí, tedy Gomes, Rafinha, Denis, Aleix by tedy byli téměř bez šance nějakého většího herního vytížení. Abych to tedy shrnul, tak sice je Griezmann neskutečně dobrý, jenže Barcelona má již spoustu hráčů do ofenzivy a tak není nutné kupovat dalšího hráče. I kdyby to byl Ronaldo tak ho Barca nepotřebuje. Kvalitní kádr na vyhrání všech soutěží má až až.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.