Spojte se s námi


La Liga

Barcelona by ráda získala Marca Verrattiho

Publikováno

dne

Marco Verratti údajně požádal vedení PSG o povolení k přestupu. Hlavním kandidátem o jeho služby je podle médií Barcelona, která se snaží marně nahradit Xaviho a právě italský záložník by do týmu Ernesta Valverdeho ideálně zapadl.

Barcelona by musela do Paříže poslat minimálně 100 milionů eur. 24letý záložník přitom přišel do PSG v roce 2012 za 12 milionů eur z Pescary a tak by se jednalo o skvělý obchod, ovšem právě peníze rozhodně nejsou to, co majitel Nasser Al-Khelaifi potřebuje.

Ve hře jsou i další kluby, především tedy Juventus, který o jeho služby usiluje už nějakou dobu. Talentovaný Ital je navíc velký fanda letošního finalisty Ligy mistrů.

Marco Verratti byl letos nejlépe hodnoceným hráčem PSG a je tak možné, že by se vzhledem k jeho nezpochybnitelné kvalitě rád dostal do jednoho z nejlepších klubů současnosti a hlavně do lepší ligy, než je Ligue 1.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.