Spojte se s námi


Fortuna liga

Baník prodloužil smlouvy se dvěma talentovanými odchovanci

Publikováno

dne

Baník Ostrava nabídl nové smlouvy hned trojici hráčů ze současného prvoligového kádru. Jmenovitě se jedná o Milana Jiráska, Ondřeje Šašinku a Filipa Kaloče.

Zdroj: fcb.cz

Ondřej Šašinka s Filipem Kaločem prodloužili smlouvy až do konce června roku 2024. Baník si od těchto hráčů do budoucna hodně slibuje, proto není divu, že oběma hráčům skončí nově platné kontrakty až za dlouhé čtyři roky.

„Ondra Šašinka v poslední sezoně udělal znatelný pokrok a v nejvyšší soutěži se začal střelecky prosazovat. Také Filip Kaloč nyní na jaře prokázal, že má potenciál na to být plnohodnotným členem prvoligového kádru,“ prohlásil Michal Bělák, výkonný ředitel Baníku.

„Očekáváme, že se oba herně budou dále posunovat. Navíc jsou s Baníkem dlouhodobě spojeni a spoléháme i na jejich vazbu ke klubu a regionu,“ dodal.

Milan Jirásek pak prodloužil smlouvu v Baníku Ostrava o pouhý rok s opcí. Jeho mnohem kratší kontrakt je dán tím, že už se nenachází v příliš perspektivním věku, a navíc v posledních sezonách nepodával úplně oslnivé výkony.

Podle slov výkonného ředitele Baníku však také on ke konci letošní sezony ukázal, že má současnému Baníku co nabídnout.

Zdroj: fcb.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.