Spojte se s námi


Bundesliga

Aubameyang se vrací zpět do kádru Borussie

Publikováno

dne

Jak jsme Vás již informovali v tomto článku, tak gabonský reprezentant byl minulý týden z disciplinárních důvodů vyřazen z kádru. Možná i z tohoto důvodu Borussia o víkendu zaváhala a po prohře se Stuttgartem prodloužila černou sérii. Trest už mu ale vypršel, Aubameyang se vrací zpět do týmu.

Pomůže Aubameyang týmu z krize?

Návrat právě včas. Borussii totiž o víkendu čeká souboj se Schalke, které z druhého místa stíhá vedoucí Bayern. Dortmund by už potřeboval nutně bodovat, jelikož z posledních pěti zápasů vybojoval pouze jedno vítězství, které je shodilo až na páté místo tabulky. Dost nízko na to, jak velké měl tým před sezónou ambice.

Další zápas ovšem německý tým čeká už v úterý, kdy v Lize mistrů přivítá na svém hřišti Tottenham. Tam už jsou bohužel naděje také ztraceny. Dortmund má totiž pouze teoretickou šanci na postup, reálná je pro ně zatím účast v jarní části Evropské ligy.

 

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.