Spojte se s námi


Fotbal

Aubameyang hospitalizován s malárií, na hřiště se nějakou dobu nepodívá

Mnoho fanoušků Arsenalu se podivilo, když Pierre-Emerick Aubameyang chyběl v sestavě pro poslední kolo Premier League proti Sheffieldu United. Důvodem byla údajná chřipka.

Publikováno

dne

Mnoho fanoušků Arsenalu se podivilo, když Pierre-Emerick Aubameyang chyběl v sestavě pro poslední kolo Premier League proti Sheffieldu United. Důvodem byla údajná chřipka, ale čtvrteční večer nám přinesl vyjádření samotného Aubameyanga na sociálních sítích. Je v nemocnici s malárií.

Zdroj: SK Slavia Praha

Gabonský útočník chytil malárii právě během reprezentačního srazu a nyní se už léčí v nemocnici. Při odhalení diagnózy před zápasem Arsenalu se Slavií na svých sociálních sítích Aubameyang napsal:

„Ahoj lidi, děkuji za všechny vaše zprávy a telefonáty. Bohužel, byl jsem nakažen malárií během reprezentačního srazu pár týdnů zpátky.

Strávil jsem tento týden pár dní v nemocnici, ale už se cítím o dost lépe každým dnem, hlavně díky výborným doktorům, kteří našli příčinu a vyšetřili virus tak rychle.

Necítil jsem se dobře pár týdnů, ale co nejdříve budu zpět silnější než dřív. Teď budu sledovat kluky, čeká nás důležitý zápas! Pojďme si pro to!“

Symptomy malárie mohou přijít nejdříve týden po kousnutí infekčním komárem. Mezi příznaky této nemoci patří vysoká teplota, bolesti hlavy, zvracení, nevolnost a bolesti svalů.

Aubameyang není prvním hráčem Gunners, který se s touto nemocí potkal. Jedním z hráčů, který se nakazil zákeřnou malárií byl Kolo Touré v roce 2008.

Doufejme, že se vynikající střelec brzy vrátí na trávník a ukáže se nám v jeho nejlepší formě.

Zdroj: Arseblog

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.