Spojte se s námi


La Liga

Atlético Madrid přišlo na dva měsíce o jednoho ze svých klíčových hráčů!

Publikováno

dne

Diego Simeone se bude muset v následujících měsících obejít bez svého klíčového hráče Diega Costy! Útočníka Atlética Madrid a španělské reprezentace totiž čeká operace levé nohy. Zákroku by se měl podrobit tento týden a předpokládá se, že si od fotbalu odpočine nejméně na dva měsíce.

Diego Costa už delší dobu pociťuje bolesti v levé noze. Ke zranění postiženého místa došlo údajně před třemi týdny. Navzdory tomu však španělský útočník před týdnem nastoupil k zápasu proti Barceloně, ve kterém navíc dokázal skórovat. Na hřišti jsme ho mohli vidět i ve včerejším duelu s Gironou.

Neutuchající nepříjemnou bolest se Costa po domluvě se zdravotním týmem Atlética rozhodl vyřešit a čeká ho operativní zákrok levé nohy, která už byla operována před dvanácti lety. Zákrok by měl proběhnout tento týden v Costově rodné Brazílii.

Otázkou zůstává, jak dlouho se bude muset Cholo obejít bez své „pravé ruky“? Prvotní odhady doktorů hovoří o minimálně dvouměsíční absenci třicetiletého hráče. Vedení madridského celku věří, že se klíčový útočník vrátí nejpozději v polovině února, kdy začíná vyřazovací část Ligy mistrů.

Zdroj: goal.com, atleticomadrid.com

Reklama

Oblíbené