Spojte se s námi


Premier League

Arsenal nabízí Čechovi trenérskou roli, ten se ale asi vrátí k Blues

Publikováno

dne

Londýnský Arsenal údajně nabízí Petrovi Čechovi menší roli v trenérském štábu Gunners. Bojí se ale, že se bude chtít vrátit tam, kde zažil své největší klubové úspěchy.

36-letý brankář na konci sezóny pověsí rukavice na hřebík a musí se rozhodnout, co v životě dál. Arsenal by byl jistě rád, kdyby předával zkušenosti mladým právě u něj, ale je si vědom toho, že srdce českého golmana asi bije jinde.

Při působení v Chelsea dokázal získat čtyři ligové tituly a Blues pomohl k zisku jedenácti velkých trofejí. Ze Stamford Bridge se rozhodl v roce 2015 odejít, protože tam už nebyl jedničkou, kterou se stal Thibaut Courtois. Majitelem mu bylo dovoleno posílit městského konkurenta, kde se ihned prvním brankářem stal. Kanonýrům pak pomohl v roce 2017 urvat FA Cup.

Letos se bohužel po novým manažerem Unai Emerym na hřiště moc nedostává a Bernd Leno už si svojí pozici mezi třemi tyčemi upevnil. Česká legenda tak končí, i když je možná škoda, že to ještě například v nějakém menším londýnském klubu nezkusí dál.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.