Spojte se s námi


Premier League

Antonio Conte už nepočítá s Diegem Costou

Publikováno

dne

Po včerejší remíze Španělska s Kolumbií se před novináři rozpovídal Diego Costa o tom, že trenér Antonio Conte s ním již nepočítá a španělský útočník tak může odejít do jiného klubu.

Hodně se spekuluje o přestupu do Číny, ovšem Costa chce být součástí Španělského národního týmu na mistrovství světa 2018 v Rusku a proto se do hry dostalo Atlético Madrid, které má zase přestupový ban. Diego Simeone se navíc na jedné tiskové konferenci vyjádřil, že má dva skvělé útočníky a další už nepotřebuje.

Ovšem s odchodem Antoina Griezmanna by se vše mohlo změnit a proto je možné, že Costa zůstane na Stamford Bridge až do zimy.

Toto vyjádření jen a pouze posílilo spekulace o návratu Romela Lukaka na Stamford Bridge, který podle všeho letos z Evertonu určitě odejde a pravděpodobně se již vyjednává pouze za jakou částku se tento přestup uskuteční.

24letý belgičan odešel z Chelsea před 3 roky za 35 milionů eur a dá se očekávat, že jeho aktuální přestupová částka bude dvakrát vyšší. Romelu Lukaku letos vstřelil 25 ligových gólů a byl druhým nejlepším střelcem letošní Premier League.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.