Reklama

Antonín Růsek přestupuje z Brna do Sigmy Olomouc!

Nějakou dobu se o tom spekulovalo a nyní je to skutečností, Antonín Růsek přestupuje ze Zbrojovky Brno do Sigmy Olomouc. Dvaadvacetiletý mladík je tak pro klub po Davidu Vaněčkovi již druhou posilou do ofenzívy.

Zdroj: FC Zbrojovka Brno

Rodák z Troskotovic, jenž může nastoupit jakožto útočník nebo podhrotvý hráč, podepsal se svým novým klubem smlouvu na 4 roky.

“Již před časem jsme několikrát deklarovali, že potřebujeme zkvalitnit útočnou fázi. Proto jsme rádi, že se nám do Sigmy podařilo přivést hned dva útočníky. Jeden z nich je zkušený, druhý mladší, ale každý je typologicky jiný,” řekl pro klubový web sportovní manažer Sigmy Ladislav Minář.

“Jednání o přestupu Tondy Růska nebyla jednoduchá a my si velmi vážíme toho, že se nakonec rozhodl pro Olomouc. Za celý klub přejeme Tondovi, aby se mu u nás líbilo a aby tady mohl dále fotbalově růst,” dodal.

“Na novou výzvu v Sigmě se těším. Není tajemstvím, že jsem měl dvě konkrétní nabídky. Už ze začátku jednání jsem měl pocit, že Sigma bude pro mě to pravé. Zvážil jsem pečlivě veškeré aspekty a jsem moc rád, že jsem svou budoucnost spojil právě se Sigmou Olomouc,” řekl po přestupu Růsek.

Bývalý mládežnický reprezentant se připojí k novým spoluhráčům na startu letní přípravy, která startuje 21. června.

Zdroj: Sigma Olomouc

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Správné rozhodnutí kdo může opouští potápějící se loď jménem Zbrojovka Brno i když se na palubě podává Kaviár a Šampáňo a vesele se tancuje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené