Spojte se s námi


Ostatní

Anthony Martial bude i nadále bojovat za Manchester United

Publikováno

dne

Anthony Martial nemá žádný důvod odejít z Manchesteru United, reagoval manažer Philippe Lamboley na diskuze o možném odchodu talentovaného francouze.

21letý útočník přišel v roce 2015 do Manchesteru United ve velkém stylu, za sezónu nastřílel 18 gólů a byl hlavním tahounem týmu. Ovšem po příchodu Josého Mourinha se mnoho věcí změnilo a na hrotu jsou upřednostňováni Zlatan Ibrahimović a Marcus Rashford.

Anthony Martial se tak přesunul na levý kraj útočné řady a často nastupuje pouze na pár posledních minut. V letošní sezóně odehrál 25 ligových zápasů, což je poměrně dobré číslo, ale pokud se podíváme na to, kolik odehrál minut, tak už to tak pěkné není.

1 560 odehraných minut vychází na 17,3 plných zápasů v Premier League a to je pro jednoho z největších talentů na světě jistě málo.

I přes to všechno dokáže být Anthony Martial stále velmi produktivní, své v letošní sezóně určitě sehrály i jeho rodinné problémy a také mnoho změn.

A jelikož obě strany neuvažují o odstoupení od smlouvy, která bude v platnosti ještě další dva roky, tak věřím, že se tento útočník dokáže vypracovat v jednu z opor Manchesteru United.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.