Reklama

Anglii hrozí trest za laser ve Schmeichelově tváři a bučení fanoušků při dánské hymně

V dnešním oficiálním prohlášení UEFA stojí, že bylo s Anglií zahájeno disciplinární řízení. Její fanoušci se prý provinili hned třikrát. Největší „úlet“ byl asi laser v obličeji Kaspera Schmeichela před Kaneovou penaltou, která v prodloužení rozhodla zápas.

Schmeichel sice penaltu i přes laser ve tváři vyrazil, na následnou dorážku Harryho Kanea už ale nestačil. Ten tak nasměroval svůj tým do finále Eura 2020.

Poprvé se ale angličtí fanoušci provinili ještě před zápasem, když bučeli při dánské národní hymně. Ti tak mimochodem činí (z nepochopitelných důvodů) před každým zápasem na evropském šampionátu, včetně utkání s Českou fotbalovou reprezentací.

A do třetice po zápase! Fanoušci při bujarých pozápasových oslavách odpálili v bezprostřední blízkosti stadionu ohňostroje. Což, jak se ukázalo, nehodlá UEFA také tolerovat.

V jejím dnešním oficiálním prohlášení stojí: „Po semifinálovém zápase UEFA EURO 2020 mezi Anglií a Dánskem (2: 1), který se odehrál 7. července na londýnském stadionu Wembley, bylo zahájeno disciplinární řízení.“ Případem se bude v pravý čas zabývat Kontrolní, etický a disciplinární orgán UEFA (CEDB).

Není přesně jasné, jaký bude trest, ale je pravděpodobné, že anglická FA dostane velkou pokutu.

Je tedy jisté, že se finále odehraje už v daném složení. Zápas Anglie – Itálie má výkop tuto neděli ve 21 hodin (SEČ) v londýnském Wembley.

Zdroj: Daily Mirror

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Kulobelo těm anglickým hnusákům UEFA udělá. UEFA je z Anglie celá podělaná. Proč se hraje zase v Londýně ???!! Co kdyby se hrálo final třeba v Paříži na neutrální půdě ???!! Anglické srágory se fakt předvedly s Dánskem, a tohle má být nejlepší tým Eura ???!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené