Spojte se s námi


Ostatní

Alex Sandro za 60 milionů liber do Chelsea?

Publikováno

dne

Antonio Conte potřebuje před nadcházející sezónou, ve které Chelsea čeká opět Liga mistrů, výrazně posílit a to především v defenzivně.

Proto se začalo v médiích diskutovat o přestupu krajního obránce Alexe Sandra, který má údajně namířeno na Stamford Bridge.

Případná přestupová částka by se měla pohybovat okolo 60 milionů liber, čímž by se pro Chelsea stal nejdražším hráčem v historii tohoto klubu.

Toto prvenství prozatím drží Fernando Torres, jenž přišel v sezóně 2010/11 za 50 milionů liber.

Ovšem s odchodem z Juventusu je spojován další krajní obránce Dani Alves a tak je těžké uvěřit, že by Stará dáma pustila oba své hráče, kteří se v uplynulé sezóně výrazně podíleli na úspěších svého týmu.

S přestupem do Chelsea jsou spojováni i další fotbalisté, jako je třeba útočník Romelu Lukaku z Evertonu či záložník Tiemoue Bakoyoko z Monaka.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.