Spojte se s námi


Bundesliga

Agent Raiola prozradil, jaké 4 kluby mohou podepsat Haalanda

Publikováno

dne

Kontroverzní fotbalový agent Mino Raiola prozradil jména klubů, které budou favority v podepsání Erlinga Haalanda. K velkému přestupu jeho svěřence dost možná dojde už v létě 2022.

 „Bayern Mnichov, Real Madrid, Barcelona a Manchester City, to jsou kluby kam by mohl zamířit, prozradil Haalandův agent Mino Raiola pro německý Sport1.

Norskému útočníkovi se toto léto aktivuje výstupní klauzule, která umožní klubům ho získat poměrně pod cenou „jen“ za 75 milionů Eur.

„Když jsme podepisovali smlouvu za Dortmund, všichni jsme věděli, že tento okamžik nastane. Možná přestoupí toto léto, možná to následující. Je ale slušná šance, že přestoupí už letos. Uvidíme,“ vyjádřil se o Haalandovi Raiola.

Haaland tento rok nastřílel v Bundeslize 11 gólů za 8 zápasů. V Lize mistrů pak nastřílel 3 branky ve 3 zápasech.

Nicméně je jasné, že Haaland bude v Dortmundu pokračovat minimálně dokonce sezóny, protože Raiola se vyjádřil, že v zimě se žádný přestup konat nebude.

„Přestup minulé léto by byl pro Dortmund ekonomicky výhodnější, ale klub se rozhodl upřednostnit sportovní ambice. Tohle rozhodnutí moc respektuji. V Borussii mají koule,“ vyjádřil Raiola svůj respekt k německému klubu.

Norský útočník přestoupil do Borussie Dortmund na začátku roku 2020, ale už předtím na sebe významně upozorňoval v Red Bullu Salzburg.

Zdroj: Sport 1, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.