Adam Hložek o své formě i o absenci Kozáka s Krejčím

Sparta zvládla výherně i čtvrté ligové kolo, doma porazila Zlín 3:1. Velký podíl na výsledku má také mladá hvězda Sparty Adam Hložek, který se pro klubový web rozpovídal o své formě či o výkonu Zlína.

Zdroj: sparta.cz

Sparta stejně jako posledně i tentokrát prohrávala, zápas ale opět otočila. „Bylo to náročné utkání, zase se nám nepovedl vstup tak, jak jsme chtěli. Inkasovali jsme rychlý gól a poločas prohráli. V půli jsme si řekli, že takhle to nejde, že to musíme otočit.”

Zlín Spartu zaskočil, vždyť vedení držel až do druhého poločasu. „Zaskočil, jinak by nám nedal gól. Chystali jsme se na ně, znali jsme jejich rozestavení, ale přesto se ten vstup nepovedl. I když jsme vyhráli, tohle se nám nemůže stávat.”

Forma mladého útočníka je skvělá, proti moravskému soupeři se opět blýskl jedním gólem a asistencí.

„Doufám, že to bude pokračovat. Jsou to jenom čtyři kola, ale je fakt, že se mi povedly. Tak snad to bude ještě lepší.”

Ladislav Krejčí do utkání nemohl zasáhnout, kvalitně ho však zastoupil Filip Souček.

„Samozřejmě, že každá ztráta je znát. Chyběli nám kvalitní hráči, ale Suk Láďu dobře nahradil. Přesto samozřejmě platí, že byla ztráta Láďu a Libora nemít k dispozici,” uzavřel Hložek.

Zdroj: Sparta.cz