Spojte se s námi


Serie A

AC Milán provedl trenérskou rošádu

Publikováno

dne

AC Milán dlouhodobě bojuje s úpadkem. Již několik sezón za sebou nebojuje o titul. Dlouhou dobu nehrálo ani žádné Evropské poháry. To se sice v loňském roce podařilo napravit, neboť šesté místo znamenalo EL.

V té se sice Milánu daří a již zápas před koncem má jistý postup. V lize je to ale bída. A je to bída o to větší, že před sezónou bylo do týmu zainvestováno velké množství peněz. Posily ale nepředvádějí takové výkony, jaké se očekávaly.

Odvolaný kouč V. Montella (dříve hrál i trénoval třeba v AS Řím), bude nahrazen známým bouřlivákem a bývalou hráčskou ikonou klubu Gennarem Gattusem. Gattuso je fanoušky uznáván, jelikož v AC Milán strávil velkou část své kariéry a odváděl skvělé výkony. V každém zápase navíc dal do svého výkonu maximum, což však často znamenalo karetní tresty.

Gattuso dříve koučoval Palermo, OFI Kréta či Pisu. Nedávno se však vrátil do AC Milán a dosud fungoval jako trenér juniorského týmu. Od Gattusa se jednoznačně očekává vylepšení výkonů jednotlivých hráčů, stejně jako celého týmu.

A s tím spojený, samozřejmý postup tabulkou na pozice zajišťující Evropské poháry. Nyní je AC Milán 7. se ztráto šesti bodů na pohárové pozice. Nezbývá, než mu přát, aby se mu to povedlo. Předchozí angažmá mu totiž příliš nevyšla.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.