Spojte se s námi


Premier League

Aaron Lennon přestoupil do Burnley, trenér Dyche dostal dlouhodobou smlouvu

Publikováno

dne

Anglický fotbalový klub FC Burnley získal Aarona Lennona z Evertonu. Výši odstupného za 30-letého křídelníka, který strávil většinu kariéry v Tottenhamu, ani jedna ze stran nezveřejnila.

„Tento klub se zlepšuje a já mu chci pomoct. Myslím, že mu mohu mnoho nabídnout. Je mi třicet a stále chci hrát na nejvyšší úrovni,“ citoval 21-násobného reprezentanta internetový portál kicker.de.

Klubové vedení v úterý také prodloužilo smlouvu s hlavním trenérem o 4,5 roku. Sean Dyche měl původní smlouvu platnou už jen 12 měsíců, ale protože se mužstvu v Premier League daří, došlo k dohodě.

Burnley je v tabulce aktuálně na osmém místě a překračuje očekávání. Šestačtyřicetiletý Dyche přišel do klubu v roce 2012. V letech 2014 a 2016 s ním postoupil do PL.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.