Spojte se s námi


Bundesliga

A historie se opakuje! Někteří hráči v Bayernu chtěli, aby Kovač odešel, prozradil Hoeness

Publikováno

dne

Před několika dny se po špatných výsledcích rozloučil Bayern Mnichov s trenérem Niko Kovačem, jehož vyhazovu se podle nových informací dožadovali někteří hráči mnichovského celku.

Trpělivost vedení klubu došla definitivně po drtivé porážce 5:1 s Frankfurtem. Nyní však vyšlo najevo, že si někteří hráči přáli jeho odchod už dříve, což se samozřejmě mohlo projevit na výkonech jednotlivců.

„V týmu určitě byli tací, kteří chtěli, aby Kovač odešel,“ řekl Hoeness v rozhovoru pro ZDF Sport. „Proto vedení reagovalo odpovídajícím způsobem.“

Tým tak převzal asistent Hans-Dieter Flick, který si zatím vede vskutku skvěle. Vítězství 2:0 nad Olympiakosem a 4:0 nad Dortmundem jasně dokazuje uvolněnou atmosféru v mnichovském týmu. Nechtějí si tak hráči Bayernu vést svůj tým sami?

„Během rozhovorů, které v příštích několika týdnech budou probíhat, budeme určitě nejdříve mluvit o Hansi Flickovi. Jedna věc je jasná: po tak výjimečném týdnu, se dvěma přesvědčivými výhrami, nemůžeme jednoduše říct, že pošleme Flicka pryč.“ řekl Hoeness.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.