A historie se opakuje! Někteří hráči v Bayernu chtěli, aby Kovač odešel, prozradil Hoeness

Před několika dny se po špatných výsledcích rozloučil Bayern Mnichov s trenérem Niko Kovačem, jehož vyhazovu se podle nových informací dožadovali někteří hráči mnichovského celku.

Embed from Getty Images

Trpělivost vedení klubu došla definitivně po drtivé porážce 5:1 s Frankfurtem. Nyní však vyšlo najevo, že si někteří hráči přáli jeho odchod už dříve, což se samozřejmě mohlo projevit na výkonech jednotlivců.

„V týmu určitě byli tací, kteří chtěli, aby Kovač odešel,“ řekl Hoeness v rozhovoru pro ZDF Sport. „Proto vedení reagovalo odpovídajícím způsobem.”

Tým tak převzal asistent Hans-Dieter Flick, který si zatím vede vskutku skvěle. Vítězství 2:0 nad Olympiakosem a 4:0 nad Dortmundem jasně dokazuje uvolněnou atmosféru v mnichovském týmu. Nechtějí si tak hráči Bayernu vést svůj tým sami?

„Během rozhovorů, které v příštích několika týdnech budou probíhat, budeme určitě nejdříve mluvit o Hansi Flickovi. Jedna věc je jasná: po tak výjimečném týdnu, se dvěma přesvědčivými výhrami, nemůžeme jednoduše říct, že pošleme Flicka pryč.“ řekl Hoeness.

1 komentář

  1. Machyrci z Bayernu si budou sefovat sami, neuveritelne. Při těch 5 posledních golech byl Neuer za totálního Kašpara.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..