Blesk z čistého nebe! Sparta oznámila novou posilu, stává se jí pětadvacetiletý ofenzivní Srb Birmančević
Pražská Sparta dosud na přestupovém trhu v podstatě mlčela, nebo spíše dokázala perfektně utajit informace o možných příchodech. Nyní přišel pro fanoušky blesk z čistého nebe, když Sparta představila posilu z Francie.


Pražská Sparta dosud na přestupovém trhu v podstatě mlčela, nebo spíše dokázala perfektně utajit informace o možných příchodech. Nyní přišel pro fanoušky blesk z čistého nebe, když Sparta představila posilu z Francie.
Dlouho se zdálo, že Sparta nepřivede žádnou novou posilu. Příchod Michala Ševčíka překvapil málokoho, ostatně o podpisu se mluvilo již několik měsíců.
Na další jméno si museli fanoušci počkat a Sparta je v podvečer pořádně navnadila. Vydala totiž video, ve kterém tradičně poukázala na bouřky, což u ní naznačuje novou posilu.
Ve videu se později objevila informace o příchodu z Francie a dokonce i nová posila, avšak valná většina netušila, o koho se vlastně jedná.
Pár minut poté Sparta oznámila i jméno, jejím novým hráčem se stává srbský fotbalista Veljko Birmančević, který přichází z francouzského Tolouse.
„Veljko je dynamický ofenzivní fotbalista, kterého můžeme zařadit do sestavy na křídlo i na podhrotovou pozici. Má kvalitní dribling, umí obejít protihráče, zároveň využívá náběhy za obranu,“ představil novou posilu sportovní ředitel AC Sparta Praha Tomáš Rosický.
Birmančevićovi je pětadvacet let a má zkušenosti i z evropských pohárů, což se mu bude do angažmá v pražské Spartě hodit. Nejedná se nicméně o přestup.
Sparta jej přivedla na hostování s následnou opcí, což je model, který v poslední době hojně používá. Nechme se tedy překvapit, zda půjde o trefu do černého.
Zdroj: AC Sparta Praha
-

Chance LigaVelký návrat do české ligy! Jablonec potvrdil příchod obří posily ze zahraničí
-

BundesligaČeši řídí zázrak Hoffenheimu: Coufal a Hranáč bojují místo záchrany o Ligu mistrů
-

FotbalReal Madrid míří do pekla. Horší než ostudná prohra je vyjádření kouče Arbeloy
-

Chance LigaAmerický sen odmítl, zvolil ten sešívaný. Slavia vyhrála boj o talent za 75 milionů




