Sparta podruhé v nové sezóně prohrála, Monaku nedala ani gól
Sparta nezvládla první zápas třetího předkola Ligy mistrů, v domácím prostředí nestačila na Monako 0:2. V odvetě tak má co dohánět, v odvetě bude muset dát minimálně dva góly.

Zdroj: AC Sparta Praha
Sparta nezvládla první zápas třetího předkola Ligy mistrů, v domácím prostředí nestačila na Monako 0:2. V odvetě tak má co dohánět, v odvetě bude muset dát minimálně dva góly.
Sparta do zápasu vstoupila aktivně a zdálo se, že hostující hráče zaskočila. Ve 21. střílel Filip Panák, jenž ale bránu netrefil. Minutu nato pálil Gelson Martins, mířil však hodně nad. Ve 23. minutě měl velkou šanci Adam Hložek, hlavou minul.
Ve 41. minutě šlo Monako z ničeho nic do vedení, z rohového kopu se prosadil Aurélien Tchouaméni. Hned poté mohl vedení navýšit Youssouf Fofana, jeho pokus ale vyhlavičkoval bránící hráč Sparty.
Do kabin se tak šlo za pro Spartu krutého stavu 0:1. Do druhé půle poslal Pavel Vrba do hry Lukáše Juliše místo Davida Moberga Karlsona.
Sparta se však na odpověď nezmohla, naopak podruhé inkasovala. Florina Nitu nadvakrát propálil německý reprezentant Kevin Volland. V 69. minutě vypálil z dálky Jakub Pešek, brankáře hostí ale nepřekvapil.
V 79. minutě odvrátil pohromu Nita, když v ložené šanci vychytal Ismaila Jakobse. Poté už si hosté zápas zkušeně hlídali a Spartu do ničeho nepustili. Sparta tak do odvety pojede se ztrátou 0:2.
Zdroj: Liga mistrů
-

Chance LigaJsi spokojenej, Jindřichu? Slavia skončila v poháru a fanoušci opět zuří
-

HokejPech ostře pálí do trenéra Čiháka: Dělal z nás blbce! Musí mít kouč odehráno?
-

Chance LigaZahodili jsme celou sezonu! Fanoušci Viktorie kritizují vypadnutí i trenéra Hyského
-

Chance LigaTrpišovský chtěl do Slavie přivést držitele Zlatého míče. Myšlenka tam byla, přiznal Nedvěd




