Spojte se s námi


Fotbal

6 zápasů, 4 góly! Ramos má neskutečnou formu a táhne Real k dalšímu titulu

Publikováno

dne

Leckdo očekával, že příchodem mladého stopera Militaa bude Ramos hrát jen čas od času. Opak je ale pravdou a Sergio je opět hlavní oporou Realu Madrid.

Zdroj: realmadrid.com

Jeden z nejlepších obránců historie nastoupil v této sezóně La ligy do 31 utkání, ve kterých skóroval hned děvětkrát. Chyběl jen ve dvou případech kvůli stopce za žluté karty a drobnému zranění.

Do velkého laufu se dostal Sergio především po obnovení sezóny, během šesti zápasů dal čtyři góly, na stopera excelentní bilance. Dvakrát to dokázal z penalty, jednou z přímého kopu a jednou ze hry.

Kdoví jak by na tom Real bez něj byl, je to právě on kdo má veliký podíl na prvním místě a náskoku čtyř bodů na druhou Barcelonu.Do konce ročníku zbývá už jen pět kol.

Abychom ale nechválili jen jeho ofenzivní čísla, Ramos je veledůležitý i v defenzivní činnosti. Řada hráčů z něj má strach a soubojů s ním se vyloženě bojí, je totiž všeobecně známo, že tvrdý zákrok je na jeho denním pořádku.

Sergio těží i z práce kolegy z obrany. Varane je neobyčejně rychlý a kvalitní nejen v defenzivní práci, ale i v rozehrávce. Spolu tvoří jednoznačně nejlepší stoperskou dvojici současnosti.

Zdroj: realmadrid.com

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.