Spojte se s námi


Ostatní

4 hráči, kteří mohou být vykoupeni zpět

Publikováno

dne

Zpětné výkupní klauzule, jako tomu bylo v případě Álvara Moraty, který odešel zpět do Realu Madrid, se v poslední době staly velmi populárními a kluby jich začínají využívat namísto klasického hostování. Talentů je v Evropě spousta, avšak málokdo se dokáže probojovat v top týmu do základní sestavy.

My vám nyní představíme 4 hráče, kteří by mohli být v budoucnu vykoupeni zpět. Samozřejmě by se jich našlo mnohem více, stejně jako naše vybraná čtveřice v Evropě působí Gerard Deulofeu, Enes Unal, Jonathan Dos Santos či Bertrand Traore.

Dedryck Boyata (26 let)

Dedryck Boyat je jeden z mnoha obránců Manchesteru City, který měl velký potenciál, ovšem do hlavního týmu se probojovat nedokázal a tak po hostování v Boltonu a Twente odešel za 2 miliony eur do Celticu, kde je jedním z hlavních opor týmu Brendana Rodgerse. A i když je to velmi nepravděpodobné, tak má Manchester City stále šanci vykoupit si tohoto obránce zpět.

Nathan Ake (22 let)

A post shared by Nathan Aké (@nathanake) on

Nathan Ake po hostování v Readingu, Watfordu a Bournemouthu nastupoval v Chelsea toto jaro poměrně často, ovšem i přesto ze Stamford Bridge odešel a za 23 milionů eur se stal hráčem Bournemouthu. U tohoto mladého Holanďana osobně vidím stále velký potenciál a věřím, že pokud se mu bude pod trenérem Eddiem Howem dařit, tak ho v Chelsea ještě jednou uvidíme.

Alen Halilovic (21 let)

Ofenzivní záložník Alen Halilovic měl být nástupcem Luka Modriće a Barcelona na něj hodně vsázela, ovšem svými průměrnými výkony nedával Katalánskému týmu příliš nadějí. Ta ho proto v létě 2016 prodala za 5 milionů eur do Hamburku, odkud už v lednu putoval na hostování do Las Palmas. V La Lize tento mladík odehrál 18 zápasů a připsal si pouze dvě asistence.

Memphis Depay (23 let)

A post shared by Memphis Depay (@memphisdepay) on

Křídelník Memphis Depay se měl stát velkým hráčem, ovšem pravděpodobně doplatil na mizernou dobu Manchesteru United, který se po odchodu Alexe Fergusona ještě stále vzpamatovává. José Mourinho pomalu, ale jistě zvedá tým zpět na výslunní, ovšem 23letý Holanďan se nedokázal dostat do herní pohody a i nadále předváděl své podprůměrné výkony.

Proto ho Rudí Ďáblové prodali do Lyonu, kam odešel za 16 milionů eur. V Ligue 1 odehrál 17 zápasů, ve kterých vstřelil 5 gólů a na dalších 8 nahrál. Osobně očekávám, že se z Memphise Depaye stane velký hráč a pokud se tak moje slova naplní, jeho další kroky by z Lyonu měly vést právě na Old Trafford.

Reklama

Oblíbené