Spojte se s námi


Bundesliga

3 nejtalentovanější evropští fotbalisté do 21ti let

Publikováno

dne

V tomto článku si ukážeme ty nejtalentovanější evropské hráče ročníku 1996 a nižší.

Kylian Mbappé

První obrovský talent, který tu rozhodně nemůže chybět je druhý nejdražší hráč světa Kylian Mbappé. Jeho nedávné stěhování do PSG vyvolalo velký bum nejen ve Francii, ale na celém světě. A stát se ve svých 18-ti letech druhým nejdražším hráčem světa, není vůbec špatná vizitka, co myslíte?

 

Ousmane Dembélé

Druhý hráč, který si rozhodně zaslouží být v tomto výběru je velmi talentovaný Ousmane Dembélé. Ousmane si nedávno doslova vytrucoval přestup do slavné Barcelony, kde bude mít za úkol vyplnit díru po největší hvězdě letošního léta Brazilci Neymarovi, který zamířil stejně jako Mbappé do PSG a stal se tak nejdražším hráčem světa (222 milionů eur).

 

Dele Alli

V této skupince velmi mladých a dravých talentů určitě nesmí chybět jedna z největších hvězd anglické kopané Dele Alli. 21letý záložník už dva roky udivuje celou Anglii. Jeho výkony za Totenham Hotspur jsou vynikající a občas se vymknou zcela normálním výkonům.

Posuďte sami, minulý ročník Premier League dal Alli 18 gólů ze 37 zápasů z pozice středního záložníka to není vůbec špatné. A i tento ročník nevypadá, že by se hodlal podřídit průměrným výkonům, ve 3 zápasech již vstřelil 2 góly.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.