Spojte se s námi


Publikováno

dne

29. května budete mít možnost stáhnout si největší fotbalový turnaj s bezplatnou aktualizací 2018 FIFA World Cup Russia. Aktualizace zahrnuje nové herní režimy World Cup, stejně jako upravené verze oblíbených módů ze série FIFA.

V aktualizaci 2018 FIFA World Cup Russia si zvolíte jednu z 32 kvalifikovaných zemí a můžete začít svoji cestu od skupinové fáze až po finále v Moskvě. K dispozici však máte i vlastní turnaj FIFA World Cup, v němž si můžete užít vlastní verzi světového šampionátu s jakoukoli reprezentací ve FIFA 18.

K dispozici samozřejmě bude i FIFA World Cup Ultimate Team, v němž budete moc vybudovat vysněné reprezentační mužstvo z hvězd všech 32 kvalifikovaných týmů a legendárních IKON světových šampionátů. Místo klubů a lig sehrají klíčovou roli při budování týmové chemie a organizaci mužstva národnost a fotbalová konfederace.

Tato aktualizace bude k dispozici 29. května všem majitelům hry FIFA 18 pro PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC. Více info na webu easports.com

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.