Spojte se s námi


Fortuna liga

11. kolo HET ligy ve čtyřech dnech

Publikováno

dne

11.kolo HET ligy bude tentokrát rozloženo do čtyř hracích dní.

Úvodní zápas obstarají Dukla Praha a Slovácko, celky, které potřebují naplno bodovat Minulé zápasy vyšly naprázdno a jistě ani jeden nechce okupovat spodní místa tabulky. Se střeleckou potencí Slovácka to vypadá na výhru domácích.

V pátečních zápasech bude velmi sledované moravské derby mezi Baníkem Ostrava a Sigmou Olomouc a může se v něm fotbalově i mezi fanoušky jiskřit.

Fotbalově si řízný, svěží, kvalitní fotbal jistě přejí všichni fandové a pohodu v ochozech jistě také. Zde to vypadá na dělbu bodů a snad budou spokojeni oba týmy.

Bohemians Praha cestuje na jih Moravy, na Vysočinu. Jihlavský celek podat dobrý výkon ve Zlíně, body to však nepřineslo, klokani získali plný počet po výhře s Baníkem, ale tentokrát odjedou s prázdnou. Jihlava musí bodovat.

Dvě utkání jsou na pořádku i v sobotu. Na teplických Stínadlech se představí fotbalisté Karviné a stejně jako v minulém kole se Spartou, ani z tohoto zápasu body neodvezou.

Pokud ano, bude to jedno z překvapení. Vzhledem k těžkému losu karvinských by i jeden bod byl velmi cenný. Teplice se však chtějí usadit v horní části tabulky a jejich výkony jsou dobré a kvalitní.

A post shared by FK Teplice (@fkteplice) on

V Jablonci se ukáže pražská Sparta. A že by se ukázat měla, alespoň v takovém světle, jako v minulém kole s Plzní by již bylo záhodno. Chtělo by to ale také body a z Jablonce se nevozí lehce. Měl by to být opět pěkný útočný zápas s možnou dělbou bodů, ale i s možností výhry Sparty.

Na neděli se připravují tři utkání, našich pohárových zástupců, kteří zítra, jak veřejnost i kluby doufají, přidají body do tabulek. Všechny týmy hrají doma. Plzeňská Viktoria hostí Zbrojovku Brno.

Trenér Pivarník se vrací na místo svého nedávného působení a jistě si i mnohé pamatuje. Plzeň je však rozjetá a ač může působit únava z pohárového zápasu, soupiska je tak plná, že by 3 body neměly být problém.

Slávia přivítá dobře hrající tým Slovanu Liberec. I zde se rýsuje možnost kvalitního fotbalu i s dobrou kulisou diváků.

Hon na první celek tabulky musí slávisté zahájit ihned, je nutno vyhrát a stále se zlepšující hra sešívaných k tomu směřuje. Další zápas bez prohry pro Slávii, ale Slovan výkonem nezklame.

Na Zlínskou Letnou přijede Mladá Boleslav a bude se snažit změnit své bodové konto o 3 získané body.

Zlínští, hrající ve čtvrtek pohár a dychtící po bodech i v této soutěži, nemají tak široký kádr, zde může být na stabilních hráčích únava znát. To je šance pro hráče z města Škodovek a dalších značek.

Věřme, že zápasy neovlivní jiné přírodní úkazy, mlha, vítr, déšť, přijde hodně diváků a budou k vidění, i k potlesku kvalitní zápasy a výkony hráčů a rozhodčích.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.