Spojte se s námi

La Liga

Znovuzrozená Valencia přivítá Sevillu

Publikováno

dne

Valencia se díky skvělé formě z posledních zápasů probojovala až na druhé místo v ligové tabulce a fanoušci na stadionu Mestalla musejí být na své hráče opět velmi pyšní.

Za tuto velkou obměnu může především trenér Marcelino, který po letech strádání vrátil Valencii zpět tam, kam jednoznačně patří.

Dnes je ovšem čeká velký test s dalším vysoce kvalitním týmem La Ligy. Oběma týmům se ve vzájemných zápasech daří vyhrávat své domácí zápasy. Valencia porazila doma Sevillu v 5 z posledních 6 duelů.

http://gty.im/687176614

V lize je potom Valencia stále neporažená, čímž se také mohou pyšnit už jen Barcelona a Atlético Madrid.

Navíc vyhráli poslední 4 ligové zápasy, ve kterých nastříleli 17 gólů, na druhou stranu hodně gólů inkasují. V posledních 3 utkáních lovil brankář Neto míč ze sítě hned 7x.

Pokud to tedy sečteme, v posledních 4 zápasech Valencie padlo dohromady 24 gólů a v každém z těch 4 zápasů padlo minimálně 5 gólů. Diváci si tak jistě v poslední době přišli na své.

http://gty.im/862554254

To Seville se dařilo především na začátku letošní sezóny, ovšem poté se lehce zasekli. V posledních 2 zápasech prohráli s Athleticem Bilbao a poté dostali výprask 5-1 od Spartaku Moskva.

Je asi předběžné mluvit o krizi, ale také je jasně vidět, že hráči trenéra Eduarda Berizza se vrátili z reprezentační pauzy ve špatném rozpoložení a nedaří se jim navázat na formu, se kterou odehráli první dva měsíce letošní sezóny.

I přes to se dá očekávat velmi vyrovnaný duel, ve kterém jsou alespoň podle kurzu favorité hráči Valencie.

Reklama

Oblíbené