Spojte se s námi


La Liga

Znovuzrozená Valencia přivítá Atlético Madrid

Publikováno

dne

Zatím se zdá, že Valencia konečně po mnoha marných pokusech našla trenéra, který jim vrátí zpět ztracenou čest. 52letý Marcelino odvedl skvělou práci ve Villarrealu, kde strávil necelé 3 roky a nyní se mu daří i s Valencií, která v prvním zápase porazila Las Palmas a poté dokázala uhrát remízu na Santiago Bernabéu.

Atlético Madrid zůstalo po přestupovém banu, který na ně byl uvalen, prakticky ve stejném složení a do dnešního zápasu nenaskočí pouze suspendovaný Antoine Griezmann.

Oba týmy zatím mají po 4 bodech a očekává se velmi vyrovnaná bitva, která v poslední době končila ve prospěch Atlética Madrid.

STATISTIKY

  • Valencia vstřelila v posledních 5 vzájemných zápasech pouze 3 góly.
  • Ve 3 z posledních 4 vzájemných zápasech padly minimálně 3 góly.
  • Atlético Madrid vyhrálo poslední 4 vzájemné duely.
  • V posledních 2 ligových zápasech Atlética Madrid padlo 10 gólů.

PREDICTION

Tento zápas bude dle mého názoru velmi vyrovnaným a nepředpověditelným. Atlético Madrid je určitě favoritem dnešního duelu, ovšem Valencia předvedla v minulém kole proti Realu Madrid skvělý výkon a pokud se takto budou prezentovat i v domácím prostředí, tak rozhodně nejsou bez šance.

Atlético Madrid je na druhou stranu již 13 venkovních zápasů v La Lize neporažené a při vysokém kurzu na jejich výhru, lze zvolit tip na hostující tým s asijským handicapem 0.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.