Spojte se s námi


Fortuna liga

Zmrzlý asi do Slavie, Plzeň loví beka jinde! Má jít o chytrou variantu, která si zahrála i za Olympiqe Marseille

Ondřej Zmrzlý nejspíš přestoupí do Slavie Praha, i když o něj velký zájem jevila i Viktoria Plzeň. Ta dá nakonec nejspíš přednost méně nákladné, přesto však velice interesantní variantě. Může jít o velmi chytrý nákup.

Publikováno

dne

Ondřej Zmrzlý nejspíš přestoupí do Slavie Praha, i když o něj velký zájem jevila i Viktoria Plzeň. Ta dá nakonec nejspíš přednost méně nákladné, přesto však velice interesantní variantě. Může jít o velmi chytrý nákup.

Zmrzlý má za sebou fantastický podzim, když v dresu Sigmy Olomouc kraloval ligovým krajním obráncům. Nikdo se proto nedivil, když se o něj začaly zajímat Slavia s Plzní.

Jak to nejdřív vypadalo, že by Zmrzlý mohl zamířit do Štruncových sadů, nyní je favoritem na jeho získání pražská Slavia, kde by jeho příchod mohl znamenat odchod Rumuna Andrese Dumitresca.

Do Plzně by mohl zamířit jiný šikovný bek. Řeč je o Cheicku Souarém, jenž působí ve druholigovém Vyškově, kde podává brilantní výkony a říká si o angažmá ve Fortuna lize.

Viktoriáni by 21letého mladíka mohli získat na půlroční hostování s opcí na následný trvalý přestup. Pokud se tedy Souaré na jaře osvědčí, zůstane v Plzni případně na stálo.

Souaré má na kontě start za Marseille

Mohlo by se jednat o velice chytrý obchod na trase Vyškov – Plzeň, která se už osvědčila v podobě angažování talentovaného stopera Sampsona Dweha, jenž ve Viktorii skvěle zapadl.

Souaré je zajímavý i v tom, že má na svém kontě jeden start ve francouzské Ligue 1 v dresu slavného Olympique Marseille, jehož je odchovancem.

Do Vyškova dorazil právě z Marseille a ukázal, že může být zajímavým hráčem i pro nejvyšší českou fotbalovou soutěž. Nyní by v Plzni mohl naplno rozvinout svůj ohromný potenciál.

Francouzský levý bek či střední záložník v minulé sezoně odehrál za Vyškov ve Fortuna národní lize 14 zápasů, letos zasáhl do 15 utkání a dvakrát se zapsal na střeleckou listinu, navrch si připsal sedm asistencí.

Zdroje: inFotbal, FC Viktoria Plzeň

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.