Spojte se s námi


Premier League

Zlepšující se Crystal Palace přivítá Stoke City

Publikováno

dne

Londýnský tým Crystal Palace se bod po bodu přibližuje týmům, které jim začaly hned od začátku letošní sezóny odskakovat. Děkovat za to mohou především fanouškům v Selhurst Parku, kteří je v posledních třech ligových kolech dovedli k letošním prvním 5 ligovým bodům.

Po tom, co si dokázali hráči nového trenéra Roye Hodgsona získat cenný skalp obhájce titulu Chelsea, tak uhráli remízu 2-2 s West Hamem a Evertonem. Od věci určitě není zmínit i jejich poslední dva venkovní zápasy, které sice prohráli, ale výsledek 1-0 s Newcastlem a Tottenhamem není žádnou ostudou.

Ba naopak předvedli srdnatý výkon, který i přestože jim nepřinesl žádné body, tak alespoň pocit, že by to prostě mohlo jít se určitě počítá.

Crystal Palace by měl stále postrádat zraněné hráče, mezi kterými jsou Connor Wickham, Lee Chung-yong, Patrick van Aanholt a Jordon Mutch. Stoke City se zase budou muset obejít bez zraněného Stephena Irelanda a brankářské jedničky Jacka Butlanda.

Ani Stoke si však v poslední době nevede vůbec spatně a v posledních 3 kolech získali 5 bodů. V jejich zápasech se navíc mají fanoušci vždy na co těšit. V 8 z posledních 9 zápasech padly minimálně 3 góly.

Dnes však Stoke zavítají do Selhust Parku, kde se jim tradičně nedaří. V posledních 8 zápasech dokázali porazit Crystal Palace pouze jednou a to zrovna v tom posledním vzájemném duelu v únoru tohoto roku.

Od té doby, co se oba týmy probojovaly do Premier League, tak Stoke City v Selhurst Parku nevyhrál. A v 6 zápasech tam vstřelil pouze 3 góly.

Osobně se mi více líbí Stoke City, které má dle mého názoru kvalitnější tým. Crystal Palace je ale na vzestupu a proti takovým to týmům se hraje vždy těžce. Určitě své bude hrát i statistika ze vzájemných zápasů, kterou také nelze opomenout.

Reklama

Oblíbené