Zlatanovo AC porazilo ve vypjatém utkání Udinese 3:2

Fotbalisté AC Milán zvítězili v zápase 20. kola Serie A nad Udinese poměrem 3:2. Velký podíl na tom má Ante Rebič, který přišel do hry ve 46. minutě a dvěma góly utkání rozhodl. Zlatan Ibrahimovič se tentokrát gólově neprosadil.

Hned první šance zápasu znamenala gól, Donnarumma totiž chybně vyběhl a v souboji s Lasagnou upadl, k míči se dostal Stryger Larsen a ránou z voleje trefil prázdnou branku. Nutno podotknout, že střílel z ostrého úhlu a míč trefil výborně.

Domácí AC se prvně ozvalo v minutě šestnácté, kdy Samuel Castillejo z přímého kopu pálil nad. O pět minut později se k hlavičce dostal Zlatan Ibrahimovič, i on ale přestřelil. Nezáživná první půle mnoho šancí nenabídla, když už se ve 38. minutě rozhodl vystřelit Hernandez, netrefil míč ideálně.

Ve 45. minutě ještě vypálil Bonaventura, vyrovnat však nedokázal a tak se šlo do kabin za stavu 0:1. První šance druhé půle znamenala gól na 1:1, přihrávku z pravé strany uklidil střídající Ante Rebič do poloprázdné brány.

V 57. minutě Donnarumma podržel svůj celek, když vychytal tutovou šanci hostujícího Fofany. Na další šanci jsme si museli počkat až do 70. minuty, hlavička Ibrahimoviče byla však slabá a gólman hostí si s ní poradil.

V 73. minutě už ale mohl se svými spoluhráči slavit druhý gól, míč se po rohu odrazil k Hernandezovi, jenž ho nádherným volejem uklidil k tyči. V 85. minutě mohl Ibrahimovič pojistit výhru, jeho pokus ale prolétl těsně nad břevnem.

A tak se trefili hosté. Centr z pravé strany si hlavou našel Lasagna a vyrovnal na 2:2. V poslední nastavené minutě se ale ozval skvěle hrající Rebič, který prošel vápnem a levačkou umístil míč k pravé tyči. Milánští tak berou všechny tři body.