Spojte se s námi


Fotbal

Zlatan Ibrahimovič slavil ve velkém stylu. Titul poslal do nebe, komu? Fanoušci Manchesteru City napadli brankáře Aston Villy

Mistrovské oslavy v neděli vypukly hned ve dvou fotbalových zemích! Paradoxně v zemích, které se minulý rok potkaly ve finále Eura, tedy v Itálii a Anglii. Italskou Serii A ovládl po dlouhých jedenácti letech AC Milán, anglickou Premier League po dramatickém závěru vyhrál Manchester City.

Publikováno

dne

Mistrovské oslavy v neděli vypukly hned ve dvou fotbalových zemích! Paradoxně v zemích, které se minulý rok potkaly ve finále Eura, tedy v Itálii a Anglii. Italskou Serii A ovládl po dlouhých jedenácti letech AC Milán, anglickou Premier League po dramatickém závěru vyhrál Manchester City. Společně se podíváme na zajímavé momenty, co následovaly po euforickém závěru.

Jednou z ústředních postav oslav v Itálii byl hvězdný útočník Zlatan Ibrahimovič. Ve svých 40 letech si připsal zisk třicáté druhé trofeje ve své kariéře. Věčně sebevědomý švédský forvard, však při mistrovských oslavách šokoval.

Zisk Scudetta (mistrovského titulu) věnoval zesnulému agentovi Mino Raiolovi, který ho celou kariéru zastupoval. „Tohle Scudetto je pro Raiolu. Je to můj první titul bez něj.“

Zlatan se také rozpovídal o své kariéře. Řekl, že s fotbalem bude pokračovat, pokud se bude cítit fyzicky dobře. Také se svěřil s tím, že nějaké fyzické problémy má, ale že se o pokračování nebo konci své kariéry rozhodne už velmi brzy.

Zlatan Ibrahimovič také předvedl nejpovedenější mistrovský příchod, který pobavil fanoušky na celém světě. K mistrovskému pódiu napochodoval s doutníkem, podívejte se sami!

Zatímco tahle italská show bavila snad i fanoušky konkurenčních klubů, tak v Anglii jsou mistrovské oslavy Manchesteru City lehce pošpiněny.

Jak bývá v Anglii zvykem, po závěrečném hvizdu a vítězství 3:2 nad Aston Villou vběhli příznivci City na hřiště. Jenže ani tentokrát se to v Anglii neobešlo bez incidentu. Brankář Robin Olsen byl při odchodu několikrát napaden!

Zdroje: Fabrizio Romano, GiveMeSport, Sky News

Reklama

Oblíbené