Spojte se s námi


Fotbal

Žilina přivítá v prvním zápase kvalifikace Ligy mistrů Kodaň

Publikováno

dne

Jak Žilina, tak Kodaň neprožívá zrovna povedenou přípravu na první kvalifikační zápas Ligy mistrů. Ovšem zápasy slovenského týmu připomínají spíše hokejové výsledky. V jejich posledních 5 zápasech padlo celkem 29 gólů.

Kodaň sice neprožívá tak divoké zápasy, ovšem poslední přípravné zápasy se silnými soupeři jasně ukázaly, že jsou konkurence schopní.

Naopak ze Žiliny takový pocit rozhodně nemám a prohra 4-0 se Slávií, remíza 3-3 s Olomoucí nejsou nijak dobré výsledky před prvním zápasem kvalifikace Ligy mistrů.

STATISTIKY

  • V posledních 7 zápasech Žiliny padly vždy minimálně 4 góly.
  • Žilina vyhrála pouze jeden z posledních 4 zápasů.
  • Kodaň vyhrála pouze dva z posledních 7 zápasů.
  • V 7 z posledních 9 zápasů Kodaňe padl gól v prvním poločase.

PREDICTION

Trenér dánského týmu Stale Solbakken má k dispozici velmi kvalitní tým, který má určitě v plánu postoupit až do základní skupiny Ligy mistrů.

Poslední zápasy Žiliny jsou gólově velmi divoké a dá se očekávat, že budou padat góly i v tomto zápase. A to i přestože se nabízí over 2.5 s kurzem okolo 2.1.

Osobně bych ale preferoval spíše sázku na vítězství Kodaňe, která by díky své hráčské kvalitě měla držet zápas pevně v rukou a odvést si do domácí odvety výhru.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.