Spojte se s námi


Euro 2024

Zeptám se Bráby v Belmondu, reagoval Chorý v rozhovoru po zvládnutém utkání s Moldavskem

Klíčové utkání a jeho klíčový hráč, takto bychom mohli popsat počínání útočníka Tomáše Chorého při jeho reprezentačním debutu. Po výhře nad Moldavskem si navíc v rozhovoru neodpustil rýpnutí do bývalého spoluhráče Jakuba Brabce.

Publikováno

dne

Klíčové utkání a jeho klíčový hráč, takto bychom mohli popsat počínání útočníka Tomáše Chorého při jeho reprezentačním debutu. Po výhře nad Moldavskem si navíc v rozhovoru neodpustil rýpnutí do bývalého spoluhráče Jakuba Brabce.

Česká reprezentace naposledy pod taktovkou Jaroslava Šilhavého dokázala v pondělí na Andrově stadionu vyzrát na nevyzpytatelné Moldavsko. Ve finálovém skupinovém klání v rámci kvalifikace na EURO 2024 Češi v Olomouci zvítězili hladce 3:0.

Snový debut si tak odškrtnul útočník Tomáš Chorý, jenž se na konečném prvenství podílel vstřelenou brankou a gólovou asistencí k tomu. Původní pochybnosti o jeho nominaci tak vyvrátil nejlepším možným způsobem.

Před duelem český fotbal zasáhla kauza tria reprezentantů Vladimíra Coufala, Jana Kuchty a Jakuba Brabce, kteří se v sobotní noci vydali do olomouckého proslulého klubu Belmondo. Všichni jmenovaní byli posláni pryč ze srazu a o utkání tak přišli.

Euforií naplněný Chorý se v pozápasovém interview nebál zavtipkovat právě na adresu svého bývalého kolegy z Viktorie Plzeň, tedy Jakuba Brabce. Na otázku, kolik jej bude stát zápisné po první brance v reprezentaci, reagoval poměrně komicky.

„To nevím, se zeptám Bráby v Belmondu. Ne, samozřejmě to odlehčuju. Zeptám se Bráby, nevím jaké je tady zápisné, ještě jsem se neptal. Samozřejmě to rád zaplatím“, reagoval satiricky Chorý v rozhovoru.

Trojice zmíněných aktérů kauzy se již nejen fotbalové veřejnosti omluvila prostřednictvím svých sociálních sítí. Vzhledem k faktu, že budoucí kouč reprezentace je dosavadně neznámý, má stejný status i reprezentační budoucnost všech tří. Avšak chybami se člověk učí.

Chorý udělal v reprezentaci velký dojem. Koneckonců, bývalým hráčům Sigmy Olomouc se na domácím stadionu v reprezentaci daří.

Úspěšný debut v českém výběru zažil taktéž Mojmír Chytil. Aktuálně již útočník pražské Slavie nasázel před rokem hattrick během 23 minut do sítě Faerských ostrovů při celkové výhře 5:0.

Zdroje: Facebook, Sport.cz

Reklama

Oblíbené