Spojte se s námi

Fotbal

Ženská reprezentace má před sebou důležitý dvojzápas! V Lize národů vyzve Bosnu a Hercegovinu, cílem je postup mezi elitu

Česká fotbalová reprezentace žen se sešla před důležitým dvojzápasem Ligy národů. Ten odehraje v obou případech proti Bosně a Hercegovině. Co řekl na začátku srazu trenér Karel Rada?

Publikováno

dne

Česká fotbalová reprezentace žen se sešla před důležitým dvojzápasem Ligy národů. Ten odehraje v obou případech proti Bosně a Hercegovině. Co řekli na začátku srazu trenér Karel Rada či hráčka Aneta Dědinová?

Ženská fotbalová reprezentace během reprezentačního srazu nastoupí k dvěma důležitým zápasům Ligy národů, v obou případech budou jejimi soupeřkami hráčky Bosny a Hercegoviny.

Tento dvojzápas může v podstatě rozhodnout o tom, zda Češky postoupí mezi elitu či nikoliv. V úvodních zápasech totiž zdolaly Slovinsko i Bělorusko, zatímco Bosna získala body 4.

„Bosna dokázala porazit Bělorusko a v druhém zápase remizovala se Slovinskem. Je za námi o dva body a nás čekají těžké zápasy, ale chceme naplno bodovat, což je naše priorita k tomu, abychom postoupili do Ligy A,“ řekl před dvojzápasem pro web reprezentace trenér Karel Rada.

Úvodní utkání se hraje v pátek od 14:30 v bosenské Zenici. Český výběr do země odcestuje během středy. Odveta v rámci skupiny se hraje následující úterý 31. října.

Hostí jej nová Malšovická aréna v Hradci Králové, utkání začíná v 17:00. Cena vstupenek je symbolických 100 korun, permanentkáři mají vstup zdarma.

„Můžu slíbit, že na hřišti necháme všechno pro to, aby ten premiérový mezinárodní zápas tady byl úspěšný. Chtěla bych se po utkání společně s fanoušky radovat z dobrého výsledku i hry,“ řekla na tiskové konferenci Aneta Dědinová.

„Stadion v Hradci by byl ideálním místem, kde bychom rádi uvítali rekordní návštěvu. Královéhradecký kraj má z pohledu ženského fotbalu velkou tradici a věříme, že podobná akce nám může právě fotbalovou základnu dívčího a ženského fotbalu ještě rozšířit. Pro všechny v regionu to bude svátek fotbalu a moc se na utkání s Bosnou těším,“ řekl technický ředitel FAČR Erich Brabec.

Zdroj: Česká fotbalová reprezentace

Reklama

Oblíbené