Spojte se s námi


Fotbal

Ženská fotbalová reprezentace má před sebou poslední zápas turnaje Cup of Nations! Vyzraje na silné Španělsko?

Na turnaji Cup of Nations odehrály české fotbalové reprezentantky již dva zápasy, přičemž podlehly domácím Australankám a vyzrály na Jamajku. Nyní je před Staškovou a spol. výběr Španělska, který má na kontě taktéž tři body.

Publikováno

dne

Na turnaji Cup of Nations odehrály české fotbalové reprezentantky již dva zápasy, přičemž podlehly domácím Australankám a vyzrály na Jamajku. Nyní je před Staškovou a spol. výběr Španělska, který má na kontě taktéž tři body. Vybojuje tým Karla Rady druhé místo?

České fotbalové reprezentantky před sebou mají závěr turnaje Cupof Nations, který se koná v Austrálii. S pořadatelskou zemí sehrály úvodní zápas, ovšem byly na ně krátké a prohrály 0:4.

V dalším utkání vyzvaly Jamajčanky a výsledek byl už o něco lepší. Po zajímavém souboji se z výhry radoval výběr kouč Karla Rady po výsledku 3:2, přičemž vítězný gól padl v samotném závěru.

Nyní je před týmem žen, který je oproti klasickému srazu výrazně oslaben a šanci dostaly nové tváře, další silný soupeř, a to Španělsko.

To má na kontě taktéž tři body, přičemž nestačil na Austrálii a poradil si s Jamajkou. Češky na Španělky příliš neumí, ze sedmi zápasů vybojovaly pouhý bod.

„Jako vždy se Španělskem to bude velice těžké utkání. I když tady nemají nejsilnější kádr, tak jejich kvalitu dobře známe. I ty donominované hráčky budou na všech postech velmi nebezpečné.

My se budeme snažit na zápas co nejlépe připravit a cílem je samozřejmě uhrát dobrý výsledek,“ řekla před zápasem Andrea Stašková v rozhovoru pro oficiální web reprezentace.

Zápas se hraje již ve středu, a to ve 4:30 našeho času. Pokud si budete chtít přivstat a na zápas se podívat, budete tak moci učinit díky vysílání na stanici ČT Sport.

Zdroj: FOTBAL.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.