Spojte se s námi


Fortuna liga

Zemětřesení ve Slavii! Pražany mají opustit útočníci a dlouholeté opory, řeší se příchod hráčů z Fortuna ligy i ciziny

Přestavba kádru je hlavním letním plánem Slavie Praha. Odejít by mělo několik zvučných jmen, obměna se chystá zejména v ofenzivě. Mluví se o posilách, a to jak z domácí ligy, tak ze zahraničí. Kdo by mohl Slavii posílit?

Publikováno

dne

Přestavba kádru je hlavním letním plánem Slavie Praha. Odejít by mělo několik zvučných jmen, obměna se chystá zejména v ofenzivě. Mluví se o posilách, a to jak z domácí ligy, tak ze zahraničí. Kdo by mohl Slavii posílit?

1 000 Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Je jasné, že Slavii musí opustit několik hráčů. Na odchodu má být třeba Mick van Buren, dlouholetý fotbalista sešívaných, který nikdy vyloženě nezklamal, ale ani není klíčovým forvardem.

Opustit ofenzivní vozbu má i Václav Jurečka, ten je prý připraven na angažmá v cizině. Do zahraničí se nejspíš vydá také další útočník Muhamed Tijani.

Třiadvacetiletý Nigerijec sice přišel do Slavie teprve před startem letošního ročníku z Baníku Ostrava, avšak na své výkony ze slezského klubu nenavázal. Zájem o něj mají mít Servette Ženeva či Raków. Stanislav Tecl, dlouholetá opora sešívaných, se zase z pozice hráče přesune do jiné role.

Kdo tedy místo nich? Spekulovalo se, že by mohla přijít hvězdná dvojice Pavel Šulc – Tomáš Chorý z Plzně, to však Slavia v čele s Jaroslavem Tvrdíkem rezolutně odmítla a označila za pouhý výmysl médií.

Trpišovský by bral Vašulína, pravděpodobněji ale vypadá Tupta

V médiích se v poslední době hodně psalo i o Danielu Vašulínovi z Hradce Králové. Toho údajně chce do týmu trenér Jindřich Trpišovský, vedení ani fanouškům se však tato možná posila nezamlouvá.

Opačným směrem by nicméně v případě konsenzu mohl putovat výše zmíněný Van Buren, který se dobře zná s královehradeckým koučem Davidem Horejšem, jenž ho trénoval během hostování v Českých Budějovicích.

Koho by ale fanoušci nejspíš přivítali raději než Vašulína, je liberecký šikula Ľubomír Tupta. O toho měla před sezonou zájem Sparta Praha, teď to vypadá, že by mohl posílit spíše konkurenční Slavii.

Mluví se ovšem také o zahraničních posilách, zejména o těch z Balkánu. Muhamet Hyseni, Albion Rrahmani nebo třeba i záložník Rejan Alivoda, to jsou fotbalisté, které Slavia údajně monitoruje.

Zdroj: inFotbal, SK Slavia Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.