Zeměpisné faux pas! Namísto Ligy mistrů uvidí dva fanoušci Liverpoolu utkání Evropské ligy

Turnov není Trutnov. Aplikováno na belgické poměry – Gent není Genk. O tom se na vlastní kůži přesvědčili dva příznivci Liverpoolu, kteří cestovali na utkání svého oblíbeného klubu v rámci skupinové fáze Ligy mistrů.

Embed from Getty Images

Ve třetím kole nejprestižnější klubové soutěže vyjížděli hráči Liverpoolu na hřiště Genku. Utkání zvládl aktuální lídr Premier League s přehledem 4:1, když se dvakrát prosadil Oxlade-Chamberlain a další dva zásahy přidali Mané se Salahem.

Demolici belgického soupeře ovšem sledovali dva fanoušci Reds pouze na televizních obrazovkách v tamním pubu, ačkoliv se v Belgii nacházeli a měli také lístky na utkání do Luminus Areny.

Shodou nešťastných náhod se totiž ocitli ve 150 kilometrů vzdáleném Gentu. Že si spletli města, si oba muži uvědomili až půl hodiny před výkopem zápasu Ligy mistrů. Hodinu a půl trvající cestu by tak bylo zbytečné absolvovat.

Výlet za evropskými poháry ovšem nedopadl úplně tragicky. Představitelé Gentu si toho příběhu všimli a nabídli dvou fanouškům kompenzaci.

Výdaje v podobě lístků na zápas a jízdenky, v celkové výši 440 euro (cca 11 tisíc Kč), sice nikdo obou mužům neproplatí, ale o možnost sledovat alespoň nějaké utkání, nepřijdou.

KAA Gent, účastník letošního ročníku Evropské ligy, pozval fanoušky na čtvrteční zápas s Wolfsburgem. V Belgii tak příznivci Kloppovy družiny stráví delší dobu, než jistě plánovali.

Snad oba muže tento úsměvný, ale celkem drahý špás neodradí od dalších výjezdů na utkání úřadujícího šampiona Ligy mistrů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..